Uhříněveský zpravodaj 7-8/2017Aktuální číslo - PDF ke stažení

Dnes je středa, 23. 8. 2017, 15:43:08

Dnes je 23.8.2017

Svátek má Sandra

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Mezinárodní den pro připomenutí obchodu s otroky a jeho zrušení

Zítra má svátek Bartoloměj

23. 8. 2017

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 20 až 24°C. Noční teploty 11 až 7°C.

Hlas lidu: Turnaj Prahy 22 ve fotbale vyhrálo „Béčko“ Uhříněvsi

Typ: ostatní
fotbalV pátek 9. června 2017 za krásného počasí se na hřišti SK Čechie Uhříněves konal nultý ročník fotbalového turnaje Prahy 22. Zúčastnilo se ho 10 „nadupaných“ týmů včetně družstva MČ Praha 22. Klání uspořádala ve spolupráci s SK Čechie Uhříněves městská část Praha 22.

V pátek 9. června 2017 za krásného počasí se na hřišti SK Čechie Uhříněves konal nultý ročník fotbalového turnaje Prahy 22. Zúčastnilo se ho 10 „nadupaných“ týmů včetně družstva MČ Praha 22.

Klání uspořádala ve spolupráci s SK Čechie Uhříněves městská část Praha 22.

Po zaregistrování a rozlosování do dvou skupin se na třech hřištích turnaj rozeběhl na plné obrátky.

Boje byly lité, ale férové a všichni se snažili zvítězit. Kvalifikovaní rozhodčí se svého úkolu zhostili na výbornou a případné „bojové“ konflikty vyřešili ku prospěchu hry.

Bylo se na co dívat, hráči v poli i brankáři podávali heroické výkony na hranici svých sil, někteří, dá se říci i za hranicí – počasí totiž udělalo své a téměř všechny vyčerpalo do morku kostí. Jen pár jedinců po skončení turnaje vypadalo svěže.

Finálové boje byly opravdu vzrušující – rozhodly až penalty, kde se zaskvěl vynikající brankář Spolku občanů Hájku Honza Vagenknecht. Nejen, že vychytal penalty, ale i rozhodující penaltu dal a tím udělal radost vedoucímu týmu Martinu Schwarzmayerovi a všem ostatním z mužstva. Neméně radosti měli i hráči z MČ Praha 22, vždyť Hájek je součástí městské části.

A jedna zajímavost: „Jediný, kdo dokázal držet krok s Hájkem remízou 1 :1, bylo družstvo Prahy 22 v čele se starostou v brance,“ bylo slyšet z týmu městské části.

Poháry a další ocenění předali zástupci SK Čechie Uhříněves spolu se starostou MČ Praha 22.

A nemohlo chybět závěrečné sprchování vítězů „šampáněm“.

Poděkování patří všem, kdo se podíleli na organizaci turnaje a příští rok na viděnou.

Pavel Veverka, red

Celkové pořadí: SPOLEK OBČANŮ HÁJKU, KORMAK, KB ALL STARS, GENETEXT, SK ČECHIE UHŘÍNĚVES, ASKO, METRANS, MČ PRAHA 22, BOHEMIANS 1905, LLENTAB

Vytvořeno: 12. 6. 2017
Poslední aktualizace: 19. 6. 2017 17:22