Uhříněveský zpravodaj 6/2017Aktuální číslo - PDF ke stažení

Dnes je úterý, 27. 6. 2017, 8:55:09

Dnes je 27.6.2017

Svátek má Ladislav

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Den politických vězňů
  • Světový den rybářství
  • Světový den sdělovacích prostředků
  • Světový den diabetiků

Zítra má svátek Lubomír

27. 6. 2017

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 27 až 31°C. Noční teploty 18 až 14°C.

První kulatý stůl se těšil velkému zájmu občanů

Typ: Aktuality
ve zcela zaplněné spolkové místnosti Uhříněveského muzea

Ve středu 22. března proběhl 1. kulatý stůl s občany na téma Investice a rozpočet. Konal se pod patronací starosty Martina Turnovského, který představil občanům v prvním bloku investice z roku 2015-16, jež proběhly a také plánované investice pro rok 2017-18. Druhá část programu byla věnována rozpočtu městské části na rok 2017.

Vedle starosty se besedy účastili také další radní a jako host vystoupil zástupce společnosti Vivus, p. Slach.

Potěšila nás opravdu hojná účast, která byla limitní prostoru spolkové místnosti v muzeu, a hlavně zpětná vazba od lidí, kteří pokládali aktivně dotazy, které jim byly dostatečně zodpovězeny.

Pro ty, kteří se do muzea nemohli dostavit, ale o dění na Praze 22 se zajímají, chystáme shrnutí všech informací, které v prezentaci zazněly. Sledujte naše webové stránky, Uhříněvský zpravodaj nebo Facebook.

Druhý kulatý stůl je naplánován na červen 2017. Jeho téma, přesné datum a místo konání bude včas zveřejněno.

Děkujeme všem, kteří si udělali čas. Přijďte i příště, dostanete informace z první ruky.

Vytvořeno: 23. 3. 2017
Poslední aktualizace: 17. 6. 2017 23:06