Instituce, doprava, hřiště, kultura apod. - KLIKNĚTE!

Uhříněveský zpravodaj 3/2017Aktuální číslo - PDF ke stažení

Dnes je neděle, 26. 3. 2017, 22:49:55

Dnes je 26.3.2017

Svátek má Emanuel

Zítra má svátek Dita

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Mezinárodní den divadla

26. 3. 2017

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, na SV přechodně až oblačno. Denní teploty 7 až 11°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Uhříněveské muzeum má svou turistickou vizitku

Typ: Aktuality
turistická vizitkapo vizitce Praha-Uhříněves je druhá v pořadí v naší městské části

Z Uhříněveského muzea si nyní můžete odnést kromě znalostí z historie městské části i suvenýr v podobě malé samolepky. Sběratelé jistě tuší, že se jedná o turistickou vizitku. V muzeu získáte i razítko s uhříněveským erbem, takže Turistické deníky s sebou!

turistická vizitka

Co je Turistická vizitka a deník?

Turistická vizitka je samolepka, kterou sběratelé lepí do deníku (lze zakoupit v OIC za 50 Kč), aby si vytvořili album z cest. K obrázku navštíveného místa připojí razítko a podrobnosti z výletu. Součástí vizitky je čárový kód, díky kterému bude vytvořen váš osobní přehled navštívených míst s internetovým účtem. Deník si koupíte jen napoprvé, další vám již zašlou zdarma. Pro dospělé je to přehledný seznam vzpomínek, pro děti motivace k výletu. Protože orazítkovat si deník, celé ruce i čelo je prostě zábava.

Vytvořeno: 13. 3. 2017
Poslední aktualizace: 14. 3. 2017 04:19