Uhříněveský zpravodaj 9/2017Aktuální číslo - PDF ke stažení

Dnes je úterý, 19. 9. 2017, 15:38:35

Dnes je 19.9.2017

Svátek má Zita

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Mezinárodní den míru
  • Den, kdy mluvíme jako piráti

Zítra má svátek Oleg

19. 9. 2017

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť. Denní teploty 11 až 15°C. Noční teploty 9 až 5°C.

“Kulatý stůl: Rovné příležitosti a prorodinná politika”

Typ: ostatní
Dne 19. 5. 2014 proběhla v Divadle Bolka Polívky U22 akce, kterou pořádala Městská část Praha 22 ve spolupráci se společností GENDER Consulting, s.r.o.

Dne 19. 5. 2014 proběhla v Divadle Bolka Polívky U22 akce, kterou pořádala Městská část Praha 22 ve spolupráci se společností GENDER Consulting, s. r. o.

Akce byla určena regionální veřejné správě a zaměstnavatelům na území MČ Praha 22 a jejím cílem bylo představení oblasti rovných příležitostí a prorodinné politiky jako důležitého a aktuálního tématu současnosti.

Účastnili se všichni klíčoví aktéři prorodinné politiky – téměř 50 zástupců a zástupkyň z řad veřejné správy, místních neziskových organizací a sdružení, ředitelé a ředitelky základních mateřských škol, státních i soukromých. Dorazili také místní zaměstnavatelé a pozvaní místní obyvatelé (členové pracovních skupin, senioři, aktivní organizátoři zajímavých projektů).

Pan starosta Milan Coller celou akci zahájil, a pak již následoval bohatý program a přednášky, které všem účastníkům a účastnicím představily téma rovných příležitostí, otevřené prorodinné politiky a mezigenerační solidarity jako výzvu a příležitost propojení se tak, aby všechny komunitní skupiny našich obyvatel – rodiny s dětmi, senioři i osoby se zdravotním postižením našli společný prostor pro různé aktivity. Pozvání přijala a vystoupila s praktickými zkušenostmi radní pro sociální politiku a školství paní Mgr. Štrobová z MČ Praha 20.

Fotogalerii z akce naleznete zde.

Za MČ Praha 22 děkuji všem přednášejícím za jejich zajímavé vystoupení a za inspiraci. Věřím, že tato akce podpořila dobrou a vzájemnou spolupráci ve prospěch všech občanů naší městské části.

Ing. Olga Jandová

Video ukázka z akce