Pochod Berlín-Aleppo v naší městské části

Kdy: 17. 1. 2017 9:00 - 21:00

Kde: Praha

protestní pochod se 17. ledna vydá z Prahy do Říčan

Typ akce: ostatní (charitativní akce/sbírka)

Více informací nadete ZDE.

Pochod Berlín-Aleppo byl zahájen 26.prosince 2016 a symbolicky vede po tzv. balkánské trase, po které opačným směrem přicházejí lidé utíkající před válkou. Z Berlína, výchozího bodu, je to do Aleppa celkem 3500 km.

Protestní pochod Berlín-Aleppo nemá žádné politické či ideologické preference. Připojit se může kdokoliv, uvítáme každého přímého účastníka i podporu jiného druhu. Podrobné informace ohledně souvisejících praktických a bezpečnostních záležitostí budou brzy zveřejněny na našich webových stránkách a na sociálních sítích.

Cílem akce je inspirovat mezinárodní společenství k tomu, abychom s použitím veškerých dostupných prostředků a podle svých osobních možností udělali vše, co je v našich silách, abychom zabránili vyvražďování civilního obyvatelstva v Aleppu a dalších syrských městech; soustředit pozornost mezinárodního společenství na dění v Sýrii a vytvořit tlak na ty, kteří mají na různých úrovních moc rozhodovat o záchraně životů dětí, žen a mužů v místech konfliktu; a v neposlední řadě, vyslat do Sýrie vzkaz, že nám na jejich životech a osudech záleží.

Adresa místa konání

Praha, Praha, 10000