Uhříněveský zpravodaj 7-8/2018 (formát PDF, velikost souboru 6,33 MB)

ANKETA K VYPLNĚNÍ DO 15. 9.

Anketa k vyplnění do 15. září 2018

Dnes je středa, 18. 7. 2018, 5:06:47

Dnes je 18.7.2018

Svátek má Drahomíra

Zítra má svátek Čeněk

18. 7. 2018

zatazenosde

Bude zataženo, občas déšť nebo přeháňky, v Čechách většinou polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 20 až 24°C, v Čechách místy 27°C, na SV a V kolem 16 až 20°C. Noční teploty 15 až 11°C.

Den učitelů má na Praze 22 svoji tradici. Naši radní chodí učitelům přát každoročně už minimálně 27 let

Typ: Aktuality
Den učitelů má na Praze 22 svoji tradici 1Poděkování za jejich práci si rozhodně zaslouží. Starosta Martin Turnovský a místostarosta Jiří Knotek zavítali na všechny naše školy a školky a poděkovali pedagogům za jejich úsilí.

V České republice je 28. březen Dnem učitelů. Je stanoven na den narození Jana Ámose Komenského, patrona českého školství, z jehož učení se dodnes čerpá a který se zasadil o změny, které prosazují i nejnovější trendy ve vzdělávání.

Učitelé významně ovlivňují naše děti a tím i budoucnost celé společnosti. Přitom jejich práce není dostatečně respektována. Připomenout si jejich svátek, popřát jim a vyslechnout problémy, se kterými se potýkají, je akt, který na Praze 22 má svoji tradici. Jak dnes vypočítal pan Ptáček, ředitel "speciálky", děje se tak každoročně, co v Uhříněvsi učí. A to už je 27 let.

Tradice nebyla porušena ani letos. Starosta Martin Turnovský a místostarosta Jiří Knotek zavítali na všech šest našich škol a školek a poděkovali pedagogům za jejich úsilí.

Starosta Martin Turnovský přeje řediteli Petru Ptáčkovi

Místostarosta Jiří Knotek a jeho přání na ZŠ U Obory