Uhříněveský zpravodaj - zima 2019/2020 (formát PDF, velikost souboru 3,84 MB)

Interaktivní mapa - odkaz otevře nové okno

Dnes je sobota, 7. 12. 2019, 16:04:12

Dnes je 7.12.2019

Svátek má Ambrož, Benjamín

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Mezinárodní den civilního letectva

Zítra má svátek Květoslava

7. 12. 2019

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 4 až 8°C. Noční teploty 5 až 1°C.

Dětský den se letos konal ve sportovním duchu

Typ: Aktuality
Návštěvníci mohli vyzkoušet celou řadu disciplín a shlédnout vystoupení sportovních oddílů a kroužků, které působí v naší městské části. Velký aplaus měla exhibiční bikeshow a samozřejmě nechyběl ani doprovodný program.

Dětský den se letos konal ve sportovním duchu. Návštěvníci mohli vyzkoušet celou řadu disciplín a shlédnout vystoupení sportovních oddílů a kroužků, které působí v naší městské části. Představili se tak karatisté a disco tanečnice, k vyzkoušení byla lezecká stěna, florbal i badminton. U myslivců se střílelo ze vzduchovky a luku. Prezentovali se i turisté, kteří u nás každý rok pořádají dva pochody a nechyběli historičtí šermíři a koně z Netluk, kde se vyučuje parkour a pomáhá hipoterapií.

Velký aplaus měla exhibiční bikeshow ve svižném tempu. Otočky a triky na kole vygradovaly skokem přes živé překážky v podání našeho starosty a místostarostů. Po skončení si na slalomové dráze a schodech mohli jízdu v terénu vyzkoušet i malí bikeři.

Nechyběl ani doprovodný program - pásmo písniček a divadélko pro mladší děti, řetízkový kolotoč, skákací hrady a prolézání v baloncích, malování na obličej a dílničky, kde se kreslilo na keramiku a vyráběly lapače snů.

Děkujeme všem spolkům a sportovním organizacím, které se aktivně zapojily do programu a pomohly tak uspořádat pěkné odpoledne pro naše děti.

Vytvořeno: 3. 6. 2019
Poslední aktualizace: 11. 6. 2019 13:38