Uhříněveský zpravodaj 6/2019 (formát PDF, velikost souboru 4,08 MB)

Dnes je úterý, 18. 6. 2019, 21:55:40

Dnes je 18.6.2019

Svátek má Milan

Zítra má svátek Leoš

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Den rovnosti žen a mužů

18. 6. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 17 až 13°C.

Dětský den se letos konal ve sportovním duchu

Typ: Aktuality
Návštěvníci mohli vyzkoušet celou řadu disciplín a shlédnout vystoupení sportovních oddílů a kroužků, které působí v naší městské části. Velký aplaus měla exhibiční bikeshow a samozřejmě nechyběl ani doprovodný program.

Dětský den se letos konal ve sportovním duchu. Návštěvníci mohli vyzkoušet celou řadu disciplín a shlédnout vystoupení sportovních oddílů a kroužků, které působí v naší městské části. Představili se tak karatisté a disco tanečnice, k vyzkoušení byla lezecká stěna, florbal i badminton. U myslivců se střílelo ze vzduchovky a luku. Prezentovali se i turisté, kteří u nás každý rok pořádají dva pochody a nechyběli historičtí šermíři a koně z Netluk, kde se vyučuje parkour a pomáhá hipoterapií.

Velký aplaus měla exhibiční bikeshow ve svižném tempu. Otočky a triky na kole vygradovaly skokem přes živé překážky v podání našeho starosty a místostarostů. Po skončení si na slalomové dráze a schodech mohli jízdu v terénu vyzkoušet i malí bikeři.

Nechyběl ani doprovodný program - pásmo písniček a divadélko pro mladší děti, řetízkový kolotoč, skákací hrady a prolézání v baloncích, malování na obličej a dílničky, kde se kreslilo na keramiku a vyráběly lapače snů.

Děkujeme všem spolkům a sportovním organizacím, které se aktivně zapojily do programu a pomohly tak uspořádat pěkné odpoledne pro naše děti.

Vytvořeno: 3. 6. 2019
Poslední aktualizace: 11. 6. 2019 13:38