Uhříněveský zpravodaj 5/2019 (formát PDF, velikost souboru 3,71 MB)

Dnes je čtvrtek, 23. 5. 2019, 5:16:08

Dnes je 23.5.2019

Svátek má Vladimír

Zítra má svátek Jana

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Evropský den národních parků

23. 5. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky, na V a SV zpočátku až zataženo, místy déšť nebo přeháňky. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Jak bude vypadat nová školka?

Typ: Aktuality
MS2MČ oslovila šest architektonických studií nejen s návrhem samotné budovy školky, ale i komplexního řešení celého městského bloku. Představujeme vám tři projekty, které postoupily do dalšího kola a z kterých hodnoticí komise vybere vítězný návrh.

Akutní nedostatek míst pro naše děti v předškolních zařízeních je nutné řešit. A řešení musí být rychlé a zároveň citlivé k dané lokalitě.

Takové zadání dostalo šest architektonických studií, která MČ oslovila nejen s návrhem samotné budovy školky, ale i komplexního řešení celého městského bloku. Představujeme vám tři projekty, které postoupily do dalšího kola a z kterých hodnoticí komise vybere vítězný návrh.

Každý z postupujících návrhů přistupuje k území odlišným způsobem: dvě samostatné budovy, jedna centrální budova s oddělenou tělocvičnou, částečně zahloubený objekt organického tvaru.

Který z návrhů se líbí vám? Napište nám na: redakce@praha22.cz.

Podrobnosti včetně půdorysů, komentářů a zajímavostí najdete v březnovém čísle Uhříněveského zpravodaje.

ARCHIW STUDIOMS1

BREAK POINT