Uhříněveský zpravodaj 5/2019 (formát PDF, velikost souboru 3,71 MB)

Dnes je pondělí, 27. 5. 2019, 15:31:33

Dnes je 27.5.2019

Svátek má Valdemar

Zítra má svátek Vilém

27. 5. 2019

oblacnosde

Bude skoro jasno až polojasno, během odpoledne až oblačno, místy přeháňky, ojediněle bouřky. Denní teploty 20 až 24°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Jiskřička získala speciální cenu na celostátní přehlídce pěveckých sborů

Typ: Aktuality
Sbor vystoupil ve své kategorii s prokazatelně nejnáročnějším repertoárem a za svůj výkon získal speciální cenu porotu za vynikající zvládnutí vícehlasých skladeb. Ocenění odborné poroty z této přehlídky je pro sbor vstupenkou na další soutěže a velkou motivací k další práci.

Dětský pěvecký sbor Jiskřička se zúčastnil o posledním květnovém víkendu Celostátní postupové přehlídky dětských pěveckých sborů v Uničově. Na přehlídku byl nominován vždy nejlepší sbor z krajského kola, Jiskřička jela reprezentovat Prahu.

Sbor vystoupil ve své kategorii s prokazatelně nejnáročnějším repertoárem a za svůj výkon získal speciální cenu porotu za vynikající zvládnutí vícehlasých skladeb. Ocenění odborné poroty z této přehlídky je pro sbor vstupenkou na další soutěže a velkou motivací k další práci.

Mimo koncertní vystoupení si Jiskřička užila návštěvu šatlavy,vyhlídkové věže, společné vystoupení všech zúčastněných sborů na náměstí a závěrečnou diskotéku.
Sbor vyrazil do Uničova díky podpoře MČ Praha 22. Děkujeme!

Vystoupení si můžete prohlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=5vfCCrdpo9Y

Vytvořeno: 30. 5. 2018
Poslední aktualizace: 30. 5. 2018 17:25