Uhříněveský zpravodaj - únor 2020 (formát pdf, velikost souboru 3,48 MB)

Interaktivní mapa - odkaz otevře nové okno

Dnes je úterý, 18. 2. 2020, 19:49:38

Dnes je 18.2.2020

Svátek má Gizela

Zítra má svátek Patrik

18. 2. 2020

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, od 700m srážky sněhové. Denní teploty 5 až 9°C. Noční teploty 2 až -2°C.

MČ odměnila zaměstnance - dobrovolné dárce krve

Typ: Aktuality
dárci kveV pátek 27. září 2019 poděkovala místostarostka Katka Erbsová a tajemník úřadu Roman Petr zaměstnancům a zaměstnankyním úřadu MČ Praha 22 , kteří jsou dobrovolnými dárci krve a krevní plazmy. Jde o šest dárců této nenahraditelné životadárné tekutiny. Mnozí z nás ani neví, že na chodbě úřadu každodenně potkáváme dárce krve.

V pátek 27. září 2019 poděkovala místostarostka Katka Erbsová a tajemník úřadu Roman Petr zaměstnancům a zaměstnankyním úřadu MČ Praha 22 , kteří jsou dobrovolnými dárci krve a krevní plazmy. Jde o šest dárců této nenahraditelné životadárné tekutiny. Krev jako nejcennější tekutina zachraňuje lidské životy. Dárci krve, kteří dobrovolně a zcela nezištně darují svou krev, si zaslouží náš obdiv a poděkování. Od roku 2003 mají dokonce i svůj svátek v kalendáři. Vždyť krev nelze uměle vyrobit a vždy se stává nezastupitelnou v případech těžkých úrazů, v řadě operací, při léčbě otrav, nemocí krve a v mnoha dalších situacích. Řada lidí je na darovanou krev celoživotně odkázána.

Mnozí z nás ani neví, že na chodbě úřadu každodenně potkáváme dárce krve.

Simonko, Honzo, Verčo, Vlasti, Lado a Štěpáne děkujeme!

Stát se dárcem krve je výzva pro všechny zdravé lidi, co říkáte?

dárci kve

Vytvořeno: 30. 9. 2019