Nová autobusová linka 357 a mobilní aplikace PID info

ilustrativní obrázek

To je výtah informací z Informačního zpravodaje PID, které se týkají jen naší městské části.

Od 4. března 2018 Ropid zavádí novou autobusovou linku 357 mezi Uhříněvsí a Nupaky.
Linka bude v provozu v ranní a odpolední špičce na trase: Nádraží Uhříněves - Nové náměstí - Ke Kříži - Lnářská - Rájecká - K Lipanům – Benice - Nupaky, hotel a zpět.

Nová mobilní aplikace PID info umožňuje získat všechny potřebné a hlavně aktuální informace na jednom místě. Nejužitečnější je tato možnost při vyhledávání aktuálního spojení, kde se uživateli rovnou zobrazí upozornění na veškeré výluky či mimořádnosti na celé vyhledané trase. U vlaků a části autobusů se dokonce dozvíte, jestli jede daný spoj včas, nebo jaké má případně zpoždění.

Datum vložení: 20. 2. 2018 14:22
Datum poslední aktualizace: 16. 5. 2018 8:51