Uhříněveský zpravodaj 10/2018 (formát PDF, velikost souboru 6,48 MB)

Dnes je pondělí, 22. 10. 2018, 16:03:00

Dnes je 22.10.2018

Svátek má Sabina

Zítra má svátek Teodor

22. 10. 2018

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, během dne od SZ přibývání oblačnosti a místy déšť nebo přeháňky. Ráno místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 5 až 1°C.

CELKEM: 1199238

Nové parkoviště pro občany naší městské části

Typ: Doprava | Aktuality
Kousek od nádraží Uhříněves vznikne nové parkoviště. Přípravu výstavby si vzal na starost místostarosta Prahy 22 Jiří Knotek, který pro projekt vyjednal dotaci na Magistrátu hlavního města Prahy přesahující částku 11 milionů korun, naše městská část bude hradit pouze projekt a studii. Podle místostarosty Knotka je klíčové, že všech osmdesát nových míst bude určeno primárně místním, nepůjde tedy o záchytné parkoviště pro Středočechy. Podrobnosti ve videu.

Kousek od nádraží Uhříněves vznikne nové parkoviště. Přípravu výstavby si vzal na starost místostarosta Prahy 22 Jiří Knotek, který pro projekt vyjednal dotaci na Magistrátu hlavního města Prahy přesahující částku 11 milionů korun, naše městská část bude hradit pouze projekt a studii. Podle místostarosty Knotka je klíčové, že všech osmdesát nových míst bude určeno primárně místním, nepůjde tedy o záchytné parkoviště pro Středočechy. Podrobnosti ve videu.

Vytvořeno: 26. 4. 2018
Poslední aktualizace: 19. 9. 2018 17:16