Uhříněveský zpravodaj 7-8/2018 (formát PDF, velikost souboru 6,33 MB)

ANKETA K VYPLNĚNÍ DO 15. 9.

Anketa k vyplnění do 15. září 2018

Dnes je sobota, 18. 8. 2018, 0:34:18

Dnes je 18.8.2018

Svátek má Helena

Zítra má svátek Ludvík

18. 8. 2018

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, v Čechách k večeru až oblačno, ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 27 až 31°C. Noční teploty 17 až 13°C.

Pietní akt k 73. výročí zahájení Pražského povstání a konce 2. sv. války

Typ: Aktuality
pietaZástupci městské části, školských zařízení, církví a neziskových organizací položili věnce a kytice u uhříněveského pomníku padlých na Husově náměstí před Legionářským domem.

Trochu netradičně z důvodu sobotního termínu, již ve středu 2. května 2018 položili zástupci městské části, školských zařízení, církví a neziskových organizací věnce a kytice u uhříněveského pomníku padlých na Husově náměstí před Legionářským domem.

Pietní akt tradičně moderoval kurátor Uhříněveského muzea Ing. Michal Klich. S projevem vystoupil starosta Ing. Martin Turnovský a zpěvem akt prokládal DPS Jiskřička.

Za městskou část věnec položili starosta Ing. Martin Turnovský a místostarosta Jiří Knotek, za 162. ZO ČSBS její předseda Ing. Petr Gemerle a jednatel Bc. Michal Selinger, za římskokatolickou církev p. Jaroslaw Batóg, za evangelickou církev farář Ing. Mgr. Jiří Ort, za TJ SOKOL ses. Blanka Zajícová a ses. Vlasta Lustigová, za OS Uhříněves předsedkyne Ing. Eva Vrublová a Libuše Votavová.
Květiny Klub seniorů předsedkyně Mgr. Miroslava Růžičková a Růžena Truhlářová, za ZŠ bří Jandusů ředitel Mgr. Jiří Měchura, za ZŠ U obory ředitelka Mgr. Ivana Vodičková a za ZŠ Vachkova ředitel PaedDr. Petr Ptáček.

pieta

Vytvořeno: 2. 5. 2018