Uhříněveský zpravodaj 7-8/2019 (formát PDF, velikost souboru 3,41 MB)

Dnes je středa, 24. 7. 2019, 6:44:36

Dnes je 24.7.2019

Svátek má Kristýna

Zítra má svátek Jakub

24. 7. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 29 až 33°C. Noční teploty 18 až 14°C.

Poděkování všem učitelům a ostatním pracovníkům ke konci školního roku

Typ: Aktuality
Všem pracovníkům škol, školek i jídelny poděkoval starosta a radní pro školství za jejich práci za celý končící školní rok. Proběhlo i rozloučení s žáky devátých tříd.

Všem pracovníkům škol, školek i jídelny poděkoval starosta a radní pro školství za jejich práci za celý končící školní rok. Proběhlo i rozloučení s žáky devátých tříd.

Pro učitele a další pracovníky, kteří se celý školní rok starali o blaho našich dětí, byly připraveny dárkové koše a deváťáci dostali poukázky k nákupu oblečení. U Jandusů drží milou tradici výroby tabla. Asi pět let staré si radní prohlédli pověšené na památku v kanceláři zástupkyně, letošní jsou vystaveny ve výloze papírnictví v blízkosti školy.

Obdarován byl i pan starosta. Naše paní kuchařky upekly na oplátku malinový dort.

Přejeme všem zaměstnancům školských zařízení, aby si užili léto a nabrali síly do dalšího školního roku.

Vytvořeno: 27. 6. 2019
Poslední aktualizace: 27. 6. 2019 11:41