Uhříněveský zpravodaj 9/2019 (formát PDF, velikost souboru 4,94 MB)

Dnes je neděle, 22. 9. 2019, 3:50:09

Dnes je 22.9.2019

Svátek má Darina

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Evropský den bez aut

Zítra má svátek Berta

22. 9. 2019

skoroj

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Denní teploty 18 až 22°C. Noční teploty 8 až 4°C.

CELKEM: 1632011

Poděkování všem učitelům a ostatním pracovníkům ke konci školního roku

Typ: Aktuality
Všem pracovníkům škol, školek i jídelny poděkoval starosta a radní pro školství za jejich práci za celý končící školní rok. Proběhlo i rozloučení s žáky devátých tříd.

Všem pracovníkům škol, školek i jídelny poděkoval starosta a radní pro školství za jejich práci za celý končící školní rok. Proběhlo i rozloučení s žáky devátých tříd.

Pro učitele a další pracovníky, kteří se celý školní rok starali o blaho našich dětí, byly připraveny dárkové koše a deváťáci dostali poukázky k nákupu oblečení. U Jandusů drží milou tradici výroby tabla. Asi pět let staré si radní prohlédli pověšené na památku v kanceláři zástupkyně, letošní jsou vystaveny ve výloze papírnictví v blízkosti školy.

Obdarován byl i pan starosta. Naše paní kuchařky upekly na oplátku malinový dort.

Přejeme všem zaměstnancům školských zařízení, aby si užili léto a nabrali síly do dalšího školního roku.

Vytvořeno: 27. 6. 2019
Poslední aktualizace: 27. 6. 2019 11:41