Uhříněveský zpravodaj 2/2019 (formát PDF, velikost souboru 3,61 MB)

Dnes je pondělí, 18. 2. 2019, 5:47:12

Dnes je 18.2.2019

Svátek má Gizela

Zítra má svátek Patrik

18. 2. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Ráno místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 9 až 13°C. Noční teploty 1 až -3°C.

Prvotní studie revitalizace nám. Bratří Jandusů

Typ: Aktuality
foto skicVčera, 7. února jsme se seznámili se studií na revitalizaci náměstí Bratří Jandusů, kterou připravuje Magistrát hl. m. Prahy. V tuto chvíli pracujeme na připomínkách za naši městskou část. Půjde-li vše jak má, již v dubnu vám představíme výsledek.

Začátkem února jsme se seznámili se studií na revitalizaci náměstí Bratří Jandusů, kterou připravuje Magistrát hl. m. Prahy.  Iniciovala ji minulá Rada MČ, jejíž zástupce bude přítomen i na dalších jednáních s projektantem a investorem.

První část připomínek za MČ jsme již odeslali (zejména za odbor realizace staveb a odbor životního prostředí a dopravy). S přepracovaným návrhem samozřejmě seznámíme veřejnost a budeme tlumočit její připomínky realizátorovi celé akce.

foto skic

Vytvořeno: 8. 2. 2019