Uhříněveský zpravodaj - zima 2019/2020 (formát PDF, velikost souboru 3,84 MB)

Interaktivní mapa - odkaz otevře nové okno

Dnes je neděle, 8. 12. 2019, 4:24:57

Dnes je 8.12.2019

Svátek má Květoslava

Zítra má svátek Vratislav

8. 12. 2019

obl

Bude polojasno až oblačno. Denní teploty 4 až 8°C. Noční teploty 5 až 1°C.

Radní popřáli učitelům k jejich svátku

Typ: ostatní
ilustrativní fotoStarosta Vojtěch Zelenka a radní pro školství Radovan Koutský popřáli našim necelým dvěma stovkám pedagogům ke Dni učitelů. Setkání, na všech našich základních i mateřských školách, proběhla ve velmi milé atmosféře a debatovalo se věcně o možnostech, jak může radnice přispět ke zlepšení výuky a provozu škol.

Každoročně 28. března slavíme Den učitelů, v den výročí narození Jana Amose Komenského. Na Praze 22 jich máme necelé dvě stovky. Jejich poslání je důležité a zároveň náročné a zaslouží si velké uznání. K svátku jim tedy na všech základních i mateřských školách popřál starosta Vojtěch Zelenka a radní pro školství Radovan Koutský.

První v pořadí byla MŠ Sluneční, následovala ZŠ Jandusů, před kterou došlo i na neformální setkání s žáky. V MŠ Za Nadýmačem přišla řeč na téměř 40 let starý pavilon, který bude potřebovat přestavbu a v MŠ v Pitkovicích na nové herní prvky v zahradě. Ve Vachkově 941 obdarovali na oplátku pana starostu vlastnoručně vyrobenou dřevěnou kazetou.

Všechna setkání proběhla ve velmi milé atmosféře a debatovalo se věcně o možnostech, jak může radnice přispět ke zlepšení výuky a provozu škol.

Vytvořeno: 28. 3. 2019
Poslední aktualizace: 28. 3. 2019 13:18