Uhříněveský zpravodaj 4/2019 (formát PDF, velikost souboru 4,19 MB)

Dnes je sobota, 20. 4. 2019, 14:54:20

Dnes je 20.4.2019

Svátek má Marcela

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Bílá sobota
  • Mezinárodní den svobody tisku

Zítra má svátek Alexandra

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Boží hod velikonoční

20. 4. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, od SV až oblačno. Denní teploty 18 až 22°C. Noční teploty 5 až 1°C.

Radní popřáli učitelům k jejich svátku

Typ: ostatní
ilustrativní fotoStarosta Vojtěch Zelenka a radní pro školství Radovan Koutský popřáli našim necelým dvěma stovkám pedagogům ke Dni učitelů. Setkání, na všech našich základních i mateřských školách, proběhla ve velmi milé atmosféře a debatovalo se věcně o možnostech, jak může radnice přispět ke zlepšení výuky a provozu škol.

Každoročně 28. března slavíme Den učitelů, v den výročí narození Jana Amose Komenského. Na Praze 22 jich máme necelé dvě stovky. Jejich poslání je důležité a zároveň náročné a zaslouží si velké uznání. K svátku jim tedy na všech základních i mateřských školách popřál starosta Vojtěch Zelenka a radní pro školství Radovan Koutský.

První v pořadí byla MŠ Sluneční, následovala ZŠ Jandusů, před kterou došlo i na neformální setkání s žáky. V MŠ Za Nadýmačem přišla řeč na téměř 40 let starý pavilon, který bude potřebovat přestavbu a v MŠ v Pitkovicích na nové herní prvky v zahradě. Ve Vachkově 941 obdarovali na oplátku pana starostu vlastnoručně vyrobenou dřevěnou kazetou.

Všechna setkání proběhla ve velmi milé atmosféře a debatovalo se věcně o možnostech, jak může radnice přispět ke zlepšení výuky a provozu škol.

Vytvořeno: 28. 3. 2019
Poslední aktualizace: 28. 3. 2019 13:18