Uhříněveský zpravodaj 10/2017Aktuální číslo - PDF ke stažení

Dnes je sobota, 21. 10. 2017, 19:25:32

Dnes je 21.10.2017

Svátek má Brigita

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Den původních odrůd jablek

Zítra má svátek Sabina

21. 10. 2017

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, ojediněle přeháňky, na Moravě a ve Slezsku zpočátku občasný déšť. Denní teploty 14 až 18°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Uhříněveské muzeum má svou turistickou vizitku

Typ: Aktuality
turistická vizitkapo vizitce Praha-Uhříněves je druhá v pořadí v naší městské části

Z Uhříněveského muzea si nyní můžete odnést kromě znalostí z historie městské části i suvenýr v podobě malé samolepky. Sběratelé jistě tuší, že se jedná o turistickou vizitku. V muzeu získáte i razítko s uhříněveským erbem, takže Turistické deníky s sebou!

turistická vizitka

Co je Turistická vizitka a deník?

Turistická vizitka je samolepka, kterou sběratelé lepí do deníku (lze zakoupit v OIC za 50 Kč), aby si vytvořili album z cest. K obrázku navštíveného místa připojí razítko a podrobnosti z výletu. Součástí vizitky je čárový kód, díky kterému bude vytvořen váš osobní přehled navštívených míst s internetovým účtem. Deník si koupíte jen napoprvé, další vám již zašlou zdarma. Pro dospělé je to přehledný seznam vzpomínek, pro děti motivace k výletu. Protože orazítkovat si deník, celé ruce i čelo je prostě zábava.

Vytvořeno: 13. 3. 2017
Poslední aktualizace: 15. 10. 2017 23:02