Uhříněveské muzeum má svou turistickou vizitku

po vizitce Praha-Uhříněves je druhá v pořadí v naší městské části

Z Uhříněveského muzea si nyní můžete odnést kromě znalostí z historie městské části i suvenýr v podobě malé samolepky. Sběratelé jistě tuší, že se jedná o turistickou vizitku. V muzeu získáte i razítko s uhříněveským erbem, takže Turistické deníky s sebou!

turistická vizitka

Co je Turistická vizitka a deník?

Turistická vizitka je samolepka, kterou sběratelé lepí do deníku (lze zakoupit v OIC za 50 Kč), aby si vytvořili album z cest. K obrázku navštíveného místa připojí razítko a podrobnosti z výletu. Součástí vizitky je čárový kód, díky kterému bude vytvořen váš osobní přehled navštívených míst s internetovým účtem. Deník si koupíte jen napoprvé, další vám již zašlou zdarma. Pro dospělé je to přehledný seznam vzpomínek, pro děti motivace k výletu. Protože orazítkovat si deník, celé ruce i čelo je prostě zábava.

Datum vložení: 13. 3. 2017 12:54
Datum poslední aktualizace: 16. 5. 2018 8:51