Aktuální vydání

Uhříněveský zpravodaj 9/2019 (formát PDF, velikost souboru 4,94 MB)

Aktuální číslo - PDF ke stažení

Interaktivní mapa

Interaktivní mapa
MAPA PŘÍSTUPNOSTI

Bezbariérová mapa
GEOPORTÁL

Geoportál Praha

Datum a čas

Dnes je úterý, 17. 9. 2019, 0:10:46

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Svátek

Dnes je 17.9.2019

Svátek má Naděžda

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Mezinárodní den míru

Zítra má svátek Kryštof

Aktuální počasí

Počasí dnes:

17. 9. 2019

oblacnosde

Bude skoro jasno až polojasno, od severu až oblačno a hlavně v severní polovině místy přeháňky, k večeru místy déšť. Denní teploty 18 až 22°C, na JV kolem 24°C. Noční teploty 12 až 8°C.

Přehrát/Zastavit Další

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 18
DNES: 38
TÝDEN: 1779
CELKEM: 1623878

Exporty do RSS

RSS 0.91 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 1.0

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Uhříněveský kros - výsledky

Typ: Sport
krosV sobotu 3.10.2015 jste mohli zažít kolem rybníku Vodice pěkný rozruch - byl zde první ročník Uhříněveského krosu.

V sobotu 3.10.2015 jste mohli zažít kolem rybníku Vodice pěkný rozruch - byl zde první ročník Uhříněveského krosu.

FOTOGALERIE

Závod pořádala městská část Praha 22 a závodníci v jednotlivých kategoriích doběhli v tomto pořadí:

DÍVKY do 3 LET
pořadí jméno start.číslo Město/sport klub
1. Ludmila Vaňková 135 Uhříněves
2. Dominika Vocelová 188 Uhříněves
3. Anička Klimešová  192 Uhříněves
4. Adéla Babková  136 Kolovraty
5. Denisa Herštíková  165 Uhříněves
6. Hana Sobotková 159 Uhříněves
7. Klára Němcová 195 Jesenice
8. Markéta Holá 176 Počernice
9. Valérie Schuhová 189 Uhříněves
10. Rozárka Podlipská 151 Uhříněves
11. Karolína Kosařová 145 Uhříněves
12. Aneta Pilátová 162 Uhříněves
13. Alžběta Behenská 155 Uhříněves
14. Magdaléna Mixová 183 Uhříněves
15. Anička Mesei 65 Uhříněves
16. Martina Meresová 160 Uhříněves
17.  Belaidi Lorraine 200 Uhříněves

 

 

DÍVKY 4 - 6 LET
pořadí jméno start.číslo Město/sport klub
1. Tereza Ceplová  166 Uhříněves
2. Linda Svátková 199 Uhříněves
3. Klárka Mixová 182 Uhříněves
4. Julie Močálová 64 Praha
5. Eliška Klimešová 193 Uhříněves
6. Josefína Mezei 66 Uhříněves
7. Sofie Erbsová 1 SK Děti Severy
8. Lucie Maredová 190 Horní Měcholupy
9. Barborka Dermendžieová 153 Uhříněves
10. Ema Kindemann 179 Hájek
11. Bára Řezníčková 147 Uhříněves
12. Andrea Dalecká 196 Uhříněves
13. Michaela Dalecká 197 Uhříněves
14. Adéla Sobotková 158 Uhříněves
15. Tereza Drescherová 185 Uhříněves
16. Miriam Fabiánková 142 Uhříněves
17.  Liliana Bönischová 178 Hájek
18. Aneta Holá 175 Počernice
19. Ema Fabiánková 141 Uhříněves

 

 

DÍVKY 7 -10 LET
pořadí jméno start.číslo Město/sport klub
1. Adéla Fialová 163 Benice
2. Amálie Johnová 152 Spartak Praha 4
3. Amélie Drukerová  171 Uhříněves
4. Karolína Smutná 161 Uhříněves
5. Zuzana Vondrová 198 Uhříněves
6. Alžběta Krátká 173 Uhříněves
7. Zuzana Krátká 172 Uhříněves
8. Leontýna Vocelová 187 Uhříněves
9. Eva Maredová 191 Horní Měcholupy
10. Adéla Jobová 164 Uhříněves
11. Lucie Severová 181 Atletika Říčany
12. Marie Kabilová 149 Uhříněves
13. Viktorie Lidická 194 Benice
14. Sára Bönischová 177 Hájek
15. Magdaléna Nováková 150 Uhříněves
16. Nikola Vokrouhlíková 180 Uhříněves
17.  Nela Škodová 148 Uhříněves
18. Markéta Prokšová 174 Uhříněves
19. Laura Háječková 154 Uhříněves
20. Michaela Jindřichová 157 Uhříněves
21. Viktorka Penížková 184 Uhříněves
22. Anežka Kyndlová 143 Uhříněves
23. Lucie Horáková 144 Uhříněves
24. Veronika Kruťová 156 Uhříněves
25. Marie Urbanová 4 Uhříněves
26. Nela Urbanová 3 Uhříněves

 

 

DÍVKY 11 - 14 LET
pořadí jméno start.číslo Město/sport klub
1. Liliana Drukerová 170 Uhříněves
2. Eliška Drescherová 186 Uhříněves

 

 

DÍVKY 15 - 18 LET
pořadí jméno start.číslo Město/sport klub
1. Žaneta Brečkayová 146 Uhříněves
2. Ema Helclová 167 Benice
2. Sarah Muldoon 168 Benice
2. Lauren Muldoon 169 Benice

 

 

CHLAPCI DO 3 LET
pořadí jméno start.číslo Město/sport klub
1. Šimon Nováček 85 Uhříněves
2. Vítek Herštík 112 Uhříněves
3. Lukáš Vondra 129 Uhříněves
4. Lukáš Háječek 92 Uhříněves
5. Filip Štefl 139 Uhříněves
6. Erik Zavadil 97 Uhříněves
7. Filip Vrňák 94 Uhříněves
8. Maximilián Pirkl 137 Uhříněves

 

 

CHLAPCI 4 - 6 LET
pořadí jméno start.číslo Město/sport klub
1. Richard Štráchal  100 Uhříněves
2. Tomáš Tichý 118 Královice
3. Tobiáš John 90 Spartak Praha 4
4. Sebastien Belaidi 133 Uhříněves
5. Max Mařák 114 Uhříněves
6. Rude Cechman 91 Uhříněves
7. Jakub Urban 127 Uhříněves
8. Lukáš Urban 127 Uhříněves
9. Marek Koželuh 117 Uhříněves
10. Filip Herštík 111 Uhříněves
11. David Urban 131 Praha 5
12. David Nováček  86 Uhříněves
13. Jan Tichý 119 Královice
14. Matěj Trnka 113 Uhříněves
15. Filip Milata 132 Pardubice
16. Jamie Dickson 138 Benice
17.  Hugo Job 116 Uhříněves
18. Pepa Mysliveček 99 Uhříněves
19. Albert Novák 89 Uhříněves
20. Lukáš Horák 87 Uhříněves
21. Jan Prokš 122 Uhříněves
22. Filip Spálenka 126 Uhříněves

 

 

CHLAPCI 7 - 10 LET
pořadí jméno start.číslo Město/sport klub
1. Denis Vokrouhlík 123 Uhříněves
2. Lukáš Severa 124 Atletika Říčany
3. Viktor Doležálek 88 Sezimovo Ústí
4. Adam Vích 95 Uhříněves
5. Ondřej Špička 108 Uhříněves
6. Jakub Ehrlich 125 Uhříněves
7. Sebastian Lyon 96 Uhříněves
8. Tim Helcl 134 Benice
9. Josef Meisner 93 Uhříněves
10. Filip Kotek 101 Uhříněves
11. Tomáš Krampera  106 Uhříněves
12. Ondřej Kotek 102 Uhříněves
13. Miroslav Trnka 115 Uhříněves
14. Filip Szlachta 105 Uhříněves
15. Karel Roth 107 Hájek
16. Daniel Kravčenko 140 Uhříněves
17.  David Szlachta 104 Uhříněves

 

 

CHLAPCI 11 - 14 LET
pořadí jméno start.číslo Město/sport klub
1. Šimon Hejcman  103 Křenice
2. Josef Kaftan  110 Uhříněves
3. Patrik Coubal  109 Uhříněves
4. David Vondra  128 Uhříněves
5. Vítek Šimek  98 Uhříněves

 

 

ŽENY A 1976 - 1996
pořadí jméno start.číslo čas město/sport.klub
1. Denisa Severová 57 11:03 AC Praha 1890
2. Lenka Háječková 43 11:51 Uhříněves
3. Dominika Kocingerová 58 12:57 Uhříněves
4. Eliška Drescherová 59 13:04 Uhříněves
5. Radka Kotková 48 13:42 Uhříněves
6. Lenka Tichá 52 14:05 Uhříněves
7. Daniela Janáčová 41 14:14 Uhříněves
8. Veronika Školná 51 14:23 Uhříněves
9. Jana Bönischová 53 15:46 Hájek
10. Klára Svobodová 61 15:49 Uhříněves
11. Lenka Lyonová 44 15:59 Uhříněves
12. Svatava Prokšová 49 16:31 Uhříněves
13. Martina Mařáková 56 16:37 Uhříněves
14. Jitka Svátková 63 16:41 Uhříněves
15. Jitka Vindeman 54 17:28 Uhříněves
16. Ivana Jindřichová 45 18:58 Uhříněves

 

 

ŽENY B 1966 - 1975
pořadí jméno start.číslo čas město/sport.klub
1. Milada Svobodová 60 12:43 Uhříněves
2. Marcela Pröllerová 47 13:50 Uhříněves
3. Monika Brečkayová 42 14:37 Uhříněves
4. Lenka Vondrová 62 15:50 Uhříněves
5. Irena Turnovská 46 15:51 Uhříněves
6. Růžena Penížková 55 16:03 Uhříněves

 

 

MUŽI A 1976 - 1996
pořadí jméno start.číslo čas město/sport.klub
1. Tomáš Vejsada 9 17:44 Uhříněves
2. Maxim Semenčukov 16 17:49 Uhříněves
3. Ondřej Straka 18 18:43 Uhříněves
4. Lukáš Krupka  69 18:44 Uhříněves
5. Daniel Krupka 70 18:45 Uhříněves
6. David Steiner 34 18:55 Uhříněves
7. Radek Bönisch 28 19:19 Hájek
8. Radek Herštík 27 19:43 Uhříněves
9. Petr Šigut 24 20:25 Uhříněves
10. Michal Krušina 12 20:37 Uhříněves
11. Miloslav Cepl 25 21:29 Uhříněves
12. Norbert Mezei 67 21:41 Uhříněves
13. Jan Škoda 7 21:48 Uhříněves
14. Lukáš Urban 33 21:48 Uhříněves
15. Zdeněk Vokrouhlík 30 21:52 Uhříněves
16. Dušan Kotek 15 21:56 Uhříněves
17. Pavel Meres 13 24:01 Uhříněves
18. Zdeněk Herštík 26 24:56 Uhříněves
19. Robert Szlachta 17 28:54 Uhříněves

 

 

MUŽI B 1966 - 1975
pořadí jméno start.číslo čas město/sport.klub
1. Petr Novák 8 17:11 Spartak Praha 4
2. Jan Němec 35 18:41 Sudějov
3. Petr Šimek 14 19:06 Uhříněves
4. Daniel Hakl 31 20:56 Sokol Maxičky
5. Luboš Vondra 36 21:45 Uhříněves
6. Lukáš Severa 32 22:54 AC Praha 1890
7. Vladimír Konopas 29 23:52 Praha 4
8. Jiří Brečkay 6 24:01 Uhříněves
9. Vít Urban  5 25:24 Uhříněves

 

 

MUŽI C  1965 a starší 
pořadí jméno start.číslo čas město/sport.klub
1. Martin Turnovský 22 25:41 Uhříněves
2. Radim Pokorný 11 25:50 Uhříněves

 


Vytvořeno: 5. 10. 2015
Poslední aktualizace: 16. 5. 2018 08:51
Autor: Petra Vaňková