Uhříněveský zpravodaj 2/2019 (formát PDF, velikost souboru 3,61 MB)

Dnes je pondělí, 18. 2. 2019, 6:10:43

Dnes je 18.2.2019

Svátek má Gizela

Zítra má svátek Patrik

18. 2. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Ráno místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 9 až 13°C. Noční teploty 1 až -3°C.

V Hostivaři bude nově možný přestup na vlakovou linku S49

Typ: Doprava | Aktuality
ilustrativní obrázekOd neděle 9. prosince platí nové vlakové jízdní řády. Velkou novinkou pro železniční spojení v hlavním městě je prodloužení tzv. městské linky S49 až do Hostivaře. Dnes jezdí z Roztok u Prahy do Libně, kde končí.
Nově tedy budeme mít možnost v Hostivaři na tuto linku přestoupit a pohodlněji se dostat do Libně, Holešovic, Podbaby, Sedlece a Roztok u Prahy, kam jezdí vlaky ve špičce každou půl hodinu a mimo špičku jednou za hodinu.

Od neděle 9. prosince platí nové vlakové jízdní řády.

Velkou novinkou pro železniční spojení v hlavním městě je prodloužení tzv. městské linky S49 až do Hostivaře. Dnes jezdí z Roztok u Prahy do Libně, kde končí.

Nově tedy budeme mít možnost v Hostivaři na tuto linku přestoupit a pohodlněji se dostat do Libně, Holešovic, Podbaby, Sedlce a Roztok u Prahy, kam jezdí vlaky ve špičce každou půl hodinu a mimo špičku jednou za hodinu.

Vytvořeno: 7. 12. 2018
Poslední aktualizace: 7. 12. 2018 14:30