Uhříněveský zpravodaj 2/2018

Zítra má svátek Liliana

24. 2. 2018

obl

Bude polojasno až oblačno. Denní teploty -3 až 1°C. Noční teploty -9 až -13°C.

V soutěži "Úřad roku půl na půl - respekt k rovným příležitostem" jsme za rok 2017 obsadili 2. místo

Typ: ostatní
Předání cenyCenu si za MČ Praha 22 převzala vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví Zdeňka Žaludová a spolu se svou kolegyní Evou Roupcovou přednesly příklady dobré praxe v naší městské části.

Vyhlášení soutěže Úřad roku Půl na půl – respekt k rovným příležitostem pro rok 2017 proběhlo 3. října v klášterní usedlosti Spiritka, zařízení Ministerstva vnitra, které soutěž pořádá. Vyhlášení proběhlo v rámci konference Rovné příležitosti, slaďování pracovního a rodinného života. Měli jsme těžkou pozici a to obhájit loňské prvenství. Sice jsme opět porazili našeho věčného rivala Prahu 18, ale nám chyběl jeden bod na město Most a umístili jsme se na krásném 2. místě v kategorii obcí II.-III. typu.

Cenu si za MČ Praha 22 převzala vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví Zdeňka Žaludová a spolu se svou kolegyní Evou Roupcovou přednesly příklady dobré praxe v naší městské části.

Soutěž o nejlepší úřad s rovnými příležitostmi pro ženy a muže organizuje Ministerstvo vnitra České republiky ve spolupráci s  Alternativou 50+, o.p.s., Fórem 50 %, o.p.s., a Gender Consulting, s. r. o. Cílem soutěže je monitoring a podpora zavádění politiky rovnosti žen a mužů a principů gender mainstreamingu do práce úřadů veřejné správy v České republice. Soutěže se může zúčastnit jakýkoliv úřad veřejné správy na obecní, městské i krajské úrovni.

Předání ceny

Vytvořeno: 4. 10. 2017