Uhříněveský zpravodaj 6/2018 (formát PDF, velikost souboru 6,65 MB)

ANKETA K VYPLNĚNÍ DO 15. 9.

Anketa k vyplnění do 15. září 2018

Dnes je čtvrtek, 21. 6. 2018, 17:58:05

Dnes je 21.6.2018

Svátek má Alois

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Den květů
  • Evropský den hudby
  • Mezinárodní den trpaslíků

Zítra má svátek Pavla

21. 6. 2018

bo

Bude polojasno až oblačno, od SZ místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 27 až 31°C, na JV 33°C. Noční teploty 13 až 9°C.

V soutěži "Úřad roku půl na půl - respekt k rovným příležitostem" jsme za rok 2017 obsadili 2. místo

Typ: ostatní
Předání cenyCenu si za MČ Praha 22 převzala vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví Zdeňka Žaludová a spolu se svou kolegyní Evou Roupcovou přednesly příklady dobré praxe v naší městské části.

Vyhlášení soutěže Úřad roku Půl na půl – respekt k rovným příležitostem pro rok 2017 proběhlo 3. října v klášterní usedlosti Spiritka, zařízení Ministerstva vnitra, které soutěž pořádá. Vyhlášení proběhlo v rámci konference Rovné příležitosti, slaďování pracovního a rodinného života. Měli jsme těžkou pozici a to obhájit loňské prvenství. Sice jsme opět porazili našeho věčného rivala Prahu 18, ale nám chyběl jeden bod na město Most a umístili jsme se na krásném 2. místě v kategorii obcí II.-III. typu.

Cenu si za MČ Praha 22 převzala vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví Zdeňka Žaludová a spolu se svou kolegyní Evou Roupcovou přednesly příklady dobré praxe v naší městské části.

Soutěž o nejlepší úřad s rovnými příležitostmi pro ženy a muže organizuje Ministerstvo vnitra České republiky ve spolupráci s  Alternativou 50+, o.p.s., Fórem 50 %, o.p.s., a Gender Consulting, s. r. o. Cílem soutěže je monitoring a podpora zavádění politiky rovnosti žen a mužů a principů gender mainstreamingu do práce úřadů veřejné správy v České republice. Soutěže se může zúčastnit jakýkoliv úřad veřejné správy na obecní, městské i krajské úrovni.

Předání ceny

Vytvořeno: 4. 10. 2017