Uhříněveský zpravodaj 6/2019 (formát PDF, velikost souboru 4,08 MB)

Dnes je úterý, 18. 6. 2019, 20:47:48

Dnes je 18.6.2019

Svátek má Milan

Zítra má svátek Leoš

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Den rovnosti žen a mužů

18. 6. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 17 až 13°C.

Vyšlo nové číslo Uhříněveského zpravodaje

Typ: Aktuality
UZ 06/2019 titulkaHlavním tématem je ZŠ Romance - současný stav a další postup projektu. Čtyři strany jsou potom věnovány 50 letům bigbítu. Vzhledem k problémům s distribucí Uhříněveského zpravodaje jsme po dohodě s Českou poštou převzali roznos Zpravodaje do vlastních rukou.

Hlavním tématem je ZŠ Romance - současný stav a další postup projektu. Čtyři strany jsou potom věnovány 50 letům bigbítu.

Vzhledem k problémům s distribucí Uhříněveského zpravodaje jsme po dohodě s Českou poštou převzali roznos Zpravodaje do vlastních rukou. Zpravodaj by se tak měl objevit ve vašich schránkách nejpozději do konce týdne. Časopis je také možné si vyzvednout v OIC a Muzeu, nově v trafice na nám. Protifašistických bojovníků nebo v kavárně Just Coffee U Starého mlýna. Další distribuční místa připravujeme.

A jedno upřesnění: Není nic staršího než včerejší noviny, pravil Karel Čapek. A platí to i pro Uhříněveský zpravodaj. V úvodníku pan starosta popisuje poněkud vyhrocený vztah naší městské části a společnosti Vivus. Problém se týkal způsobu financování rekonstrukce propustku na Říčanském potoce, což je podmínka kolaudace dalších etap výstavby Vivusu. Díky vstřícnému jednání obou stran se situaci podařilo vyřešit a Vivus poskytne MČ finanční prostředky ve výši 5 mil. Kč, které spolu s dotací 2 mil. Kč od Magistrátu budou stačit na financování tohoto díla. Kolaudace dalších etap, včetně prodejny Billa, tedy pokračuje podle plánu.

UZ v PDF ke stažení: v…/uhrinevesky-zpravodaj/rocnik-2019/

Vytvořeno: 30. 5. 2019