Uhříněveský zpravodaj 9/2019 (formát PDF, velikost souboru 4,94 MB)

Dnes je úterý, 17. 9. 2019, 0:43:25

Dnes je 17.9.2019

Svátek má Naděžda

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Mezinárodní den míru

Zítra má svátek Kryštof

17. 9. 2019

oblacnosde

Bude skoro jasno až polojasno, od severu až oblačno a hlavně v severní polovině místy přeháňky, k večeru místy déšť. Denní teploty 18 až 22°C, na JV kolem 24°C. Noční teploty 12 až 8°C.

Vyšlo nové číslo Uhříněvského zpravodaje

Typ: Aktuality
titulkaHlavním tématem záříjového čísla je prezentace dvou postupujících návrhů na polyfunkční dům v Pitkovicích. Dále zde najdete v jednom článku informace o přístupu MČ k novým developerským záměrům a jejich korekcích či kompenzacích a v druhém článku plány na úpravu daně z nemovitosti. V rozhovoru s ředitelem Divadla U22 Romanem Urbancem se dočtete, co stojí za pětiletým uspěšným fungováním divadla a v rubrice Život v obci něco o historii a složení ovocných sadů na našem území.

Hlavním tématem záříjového čísla je prezentace dvou postupujících návrhů na polyfunkční dům v Pitkovicích. Dále zde najdete v jednom článku informace o přístupu MČ k novým developerským záměrům a jejich korekcích či kompenzacích a v druhém článku plány na úpravu daně z nemovitosti. V rozhovoru s ředitelem Divadla U22 Romanem Urbancem se dočtete, co stojí za pětiletým uspěšným fungováním divadla a v rubrice Život v obci něco o historii a složení ovocných sadů na našem území.

Distribuce do schránek bude probíhat do středy 4. září 2019.

PDF ke stažení ZDE

Vytvořeno: 2. 9. 2019