Uhříněveský zpravodaj - leden 2020 (Strategický plán)

Online dotazník

Interaktivní mapa - odkaz otevře nové okno

Dnes je úterý, 28. 1. 2020, 8:48:32

Dnes je 28.1.2020

Svátek má Otýlie

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Mezinárodní den mobilizace proti jaderné válce
  • Den širokopásmových služeb
  • Den ochrany osobních údajů

Zítra má svátek Zdislava

28. 1. 2020

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť, od 900m srážky sněhové. Denní teploty 3 až 7°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Vyšlo nové číslo Uhříněvského zpravodaje

Typ: Aktuality
titulkaHlavním tématem záříjového čísla je prezentace dvou postupujících návrhů na polyfunkční dům v Pitkovicích. Dále zde najdete v jednom článku informace o přístupu MČ k novým developerským záměrům a jejich korekcích či kompenzacích a v druhém článku plány na úpravu daně z nemovitosti. V rozhovoru s ředitelem Divadla U22 Romanem Urbancem se dočtete, co stojí za pětiletým uspěšným fungováním divadla a v rubrice Život v obci něco o historii a složení ovocných sadů na našem území.

Hlavním tématem záříjového čísla je prezentace dvou postupujících návrhů na polyfunkční dům v Pitkovicích. Dále zde najdete v jednom článku informace o přístupu MČ k novým developerským záměrům a jejich korekcích či kompenzacích a v druhém článku plány na úpravu daně z nemovitosti. V rozhovoru s ředitelem Divadla U22 Romanem Urbancem se dočtete, co stojí za pětiletým uspěšným fungováním divadla a v rubrice Život v obci něco o historii a složení ovocných sadů na našem území.

Distribuce do schránek bude probíhat do středy 4. září 2019.

PDF ke stažení ZDE

Vytvořeno: 2. 9. 2019