Uhříněveský zpravodaj - duben 2020 (formát pdf, velikost souboru 3,21 MB)

Interaktivní mapa - odkaz otevře nové okno

Dnes je pátek, 10. 4. 2020, 14:02:04

Dnes je 10.4.2020

Svátek má Darja

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Velký pátek

Zítra má svátek Izabela

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Bílá sobota
  • Mezinárodní den solidarity osvobození politických vězňů
  • Světový den Parkinsonovy choroby
  • Mezinárodní den boje proti hluku

10. 4. 2020

obl

Bude polojasno až oblačno. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 6 až 2°C.

CELKEM: 1966647

Výkup roušek bude do pondělí 23. 3. včetně

Typ: ostatní
ilustrativní obrázekMěstská část bude v podatelně vykupovat šité roušky v prvním kole do pondělí 23. března včetně. Podle situace bude výkup pokračovat i po tomto termínu, ale kvůli dotazům občanů jsme stanovili pevné datum - roušky dodané do pondělí budou určitě zaplaceny.
Zároveň jsme objednali 300 šitých roušek od firmy, měly by být také v pondělí. Čekáme na dodávku papírových roušek a respirátorů, které slíbil stát, zatím však nemáme žádné informace o tom, kolik jich bude, kdy přijdou a jakým způsobem se budou rozdělovat.
Rouškami jsou zatím zásobeni lékaři a pečovatelé, senioři v DPS a další. Roušek je zatím příliš málo na to, abychom je mohli dát každému, kdo přijde, musíme nyní upřednostnit seniory nad 70 let, kteří často nemají možnost si roušku opatřit jinak. Děkujeme, že jste solidární, moc děkujeme těm, kteří šijí.

Městská část bude v podatelně vykupovat šité roušky v prvním kole do pondělí 23. března včetně. Podle situace bude výkup pokračovat i po tomto termínu, ale kvůli dotazům občanů jsme stanovili pevné datum - roušky dodané do pondělí budou určitě zaplaceny.

Zároveň jsme objednali 300 šitých roušek od firmy, měly by být také v pondělí. Čekáme na dodávku papírových roušek a respirátorů, které slíbil stát, zatím však nemáme žádné informace o tom, kolik jich bude, kdy přijdou a jakým způsobem se budou rozdělovat.

Rouškami jsou zatím zásobeni lékaři a pečovatelé, senioři v DPS a další. Roušek je zatím příliš málo na to, abychom je mohli dát každému, kdo přijde, musíme nyní upřednostnit seniory nad 70 let, kteří často nemají možnost si roušku opatřit jinak.

Děkujeme, že jste solidární, moc děkujeme těm, kteří šijí.

Vytvořeno: 19. 3. 2020
Poslední aktualizace: 19. 3. 2020 16:34