Představení projektu

Popis aktivit, které proběhnou v rámci projektu.

V rámci projektu Strategie komunikace Úřadu městské části Praha 22 proběhnou tyto klíčové aktivity.

• Kulaté stoly (setkání s občany) na různá témata pod společným názvem „Komunikujeme s občany MČ Praha 22“. V rámci projektu proběhne celkem 8 Kulatých stolů (4 Kulaté stoly proběhnou v roce 2017 a 4 Kulaté stoly proběhnou v roce 2018). Každý Kulatý stůl se bude věnovat určitému tématu (např. školství, sociální politika, doprava a životní prostředí, apod.).

• Brožury – které vzniknou vždy po realizaci každého Kulatého stolu a které představí také v psané formě akce, aktivity a činnosti, jež se realizují v jednotlivých oblastech.  Vznikne celkem 8 brožur, které budou v elektronické podobě k dispozici na webu MČ.

• Manuál interní a externí komunikace, který vznikne v 2. pololetí roku 2018

• Zavedení sociální sítě – kde bude MČ informovat širokou veřejnost o novinkách, proběhlých či plánovaných akcích, aktivitách a činnostech z různých oblastí

Datum vložení: 23. 2. 2017 11:18
Datum poslední aktualizace: 2. 9. 2017 23:02