Uhříněveský zpravodaj 3/2019 (formát PDF, velikost souboru 4,45 MB)

Dnes je středa, 20. 3. 2019, 11:00:06

Dnes je 20.3.2019

Svátek má Světlana

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Světový den frankofonie
  • Světový den divadla pro děti a mládež

Zítra má svátek Radek

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Mezinárodní den boje za odstranění rasové diskriminace
  • Světový den poezie
  • Mezinárodní den zdravého spánku
  • Mezinárodní den loutkového divadla
  • Světový den Downova syndromu

20. 3. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, odpoledne přechodně až oblačno. Denní teploty 6 až 10°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Praha metropole všech - web nejen pro cizince

Typ: Sociální služby | Aktuality
PRAHA Metropole všech
Prague for all
Прага для всех
PRAHA Thủ đô của mọi người
ПРАГА місто для всіх

Představujeme vám novou webovou stránku, která je určena především pro migranty a migrantky žijící v Praze. Zároveň zde naleznou informace i všichni obyvatelé hlavního města Prahy, která se stává čím dál tím více kulturně rozmanitější, stejně jako řada dalších velkých evropských měst.

We are pleased to introduce our new website, which is primarily intended for migrants living in Prague. At the same time, this website provides useful information for all residents of the capital of Prague, which is becoming more and more culturally diverse, just like a number of other European cities.

Позвольте представить вам новый интернет-сайт, предназначенный в первую очередь для проживающих в Праге мигрантов. В то же время здесь могут найти информацию все жители Праги, которая с точки зрения культуры становится всё более разносторонней, как и множество других европейских городов.

Chúng tôi xin giới thiệu cho các bạn một trang web mới chủ yếu dành cho người di cư sống tại Praha. Trang web này bao gồm cả các thông tin dành cho tất cả mọi người dân của thủ đô Praha càng ngày càng đa dạng hơn về văn hóa giống như nhiều thành phố châu Âu lớn khác.

Представляємо вам нову веб-сторінку, призначену передусім для мігрантів та мігранток, які проживають у Празі. Одночасно тут знайдуть інформацію усі мешканці столиці Праги, котра дедалі більше набуває культурного розмаїття так само, як і решта європейських мегаполісів.

Vytvořeno: 7. 2. 2018
Poslední aktualizace: 7. 2. 2018 11:47