Informace pro podnikatele o jejich povinnostech při nakládání s odpady

Praha informuje podnikatele o jejich povinnostech při nakládání s odpady, které jim při jejich činnosti vznikají.

Odbor ochrany prostředí ve spolupráci s odborem živnostenským a občanskosprávním MHMP v současné době distribuuje na všechny živnostenské odbory městských částí informační materiály. Letáky mají za cíl informovat podnikatele, kteří začínají se svou podnikatelskou činností o jejich povinnostech, které plynou ze zákona o odpadech. Především o způsobu jak si zajistit nakládání s odpady, které jim při jejich činnosti vzniknou.

Letáky jsou k dispozici na všech živnostenských úřadech Prahy a dále po předchozí domluvě na odboru Ochrany prostředí, oddělení odpadů MHMP ve variantách – čeština, angličtina, ruština a vietnamština. Také je možné si je stáhnout v přílohách níže.

Letáky ke stažení:

česká verze (soubor ve formátu PDF, vel. 244 kB)

anglická verze (soubor ve formátu PDF, vel. 246 kB)

ruská verze (soubor ve formátu PDF, vel. 253 kB)

vietnamská verze (soubor ve formátu PDF, vel. 431 kB)

Zdroj: Portál životního prostředí

Datum vložení: 20. 3. 2020 15:37