Uhříněveský zpravodaj 9/2018 (formát PDF, velikost souboru 6,48 MB)

Dnes je pátek, 21. 9. 2018, 23:03:04

Dnes je 21.9.2018

Svátek má Matouš

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Mezinárodní den Alzheimerovy choroby

Zítra má svátek Darina

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Evropský den bez aut

21. 9. 2018

oblacnosde

Bude skoro jasno až polojasno, od západu postupně až oblačno a místy přeháňky, ojediněle bouřky. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 13 až 9°C.

Mobilní aplikace Prahy 22

Typ: Projekty
Praha 22 v mobilu

Městská část má pro občany i návštěvníky mobilní aplikaci. Ta je zdarma ke stažení pro všechna zařízení a telefony s operačními systémy Android, Apple - iOSWindows Phone.

Při spuštění si nezapomeňte aktualizovat data pomocí tlačítka symbol  na titulní straně mobilní aplikace.
Praha 22 v mobilu je průběžně aktualizována.

Aplikace nabízí šest modulů s důležitými informacemi:

modul Aktuality

Novinky z městské části.

modul Kontakty

Kontaktní údaje zastupitelů a úředníků s možností přímého telefonování a mailování.

modul Zivotni situace

Stručný popis nejčastějších případů, které občané vyřizují na úřadě.

modul Podněty

Přímo z mobilu můžete doporučit hezká místa nebo nahlásit nejrůznější problémy (závady na dětském hřišti, veřejném osvětlení nebo komunikaci, nepořádek, černou skládku, vraky automobilů, přerostlou zeleň apod).

Aplikace automaticky připojí GPS polohu, autor může pořídit fotografii a po rychlé registraci odešle podnět na radnici.

modul Sluzby

Prezentace firem, obchodů a služeb v městské části.

Chybíte zde? Zašlete potřebné údaje (název, adresa, otevírací doba, telefon, e-mail, webová adresa a fotografie) na petra.vankova@praha22.cz

Místní podnikání podporujeme zdarma!

modul Volny cas

Přehled kulturních, sportovních a společenských akcí pořádaných na území Prahy 22.

Mobilní aplikace je součástí projektu „Služby e-Governmentu v MČ Praha 22“ pro občany Uhříněvsi, Hájku a Pitkovic, realizovaného díky Evropskému fondu pro regionální rozvoj s poskytnutou podporou 2 483 615,34 Kč. Od listopadu 2014 bylo postupně zprovozněno Otevřené informační centrum, Interaktivní úřední deska, Informační kiosek a bezplatné připojení k internetu Wi-Fi na radnici a v jejím okolí.

Vytvořeno: 21. 12. 2015
Poslední aktualizace: 1. 11. 2017 23:02