Praha 22 - Zjednodušená verze stránek

Zpráva o došlých stížnostech a peticích za rok 2011

Všechna došlá podání za rok 2011 byla řádně zaevidována v písemné a elektronické podobě a předána k vyřízením příslušným odborům.

Na svém 28. zasedání dne 11. ledna 2012 byla RMČ Praha 22 seznámena se statistikou došlých stížností a petic občanů tak, jak byly přijaty a zaznamenány Odborem kanceláře úřadu ÚMČ Praha 22. Všechna došlá podání za rok 2011 byla řádně zaevidována v písemné a elektronické podobě a předána k vyřízení příslušným odborům.

Celkem za rok 2011 došlo 7 podání. Petice byla podána 1. Stížností bylo podáno 6.

V řádném termínu bylo vyřízeno všech 7 podání. Proti žádnému vyřízení stížnosti či petice nebyl podán opravný prostředek k nadřízenému orgánu.
   Stížnosti se týkaly problematiky čistoty komunikací v souvislosti se stavební činností, hlučnosti provozoven v blízkosti obytných domů, a také postupu zaměstnanců ÚMČ Praha 22 při vyřizování podání občanů. Petice byla podána proti výškovému záměru budov navrhované stavby nových obytných domů.
   Všechna podání byla zpracována v souladu s Organizačním řádem a Pravidly pro vyřizování stížností a petic podaných orgánům Městské části Praha 22.

Počet podání celkem
Z toho - petic
            - stížností
Vyřízeno v termínu