Praha 22 - Zjednodušená verze stránek

Aktuální zpravodajství - Králové na radnici, a že jich bylo

Zpívání

Na radnici je dlouholetou tradicí, že nám děti a jejich doprovod ze Základní školy a Střední školy z Vachkovy ulice v Uhříněvsi zpříjemní  den  "Tříkrálovým zpíváním koled".

Na radnici je dlouholetou tradicí, že nám děti  ze Základní školy a Střední školy z Vachkovy ulice v Uhříněvsi zpříjemní  den  "Tříkrálovým zpíváním koled".

V úterý 7. ledna 2020 v 9 hodin přišly do kanceláře starosty v doprovodu pana ředitele Petra Ptáčka, paní učitelky Martiny Korecké  a asistentky pedagoga Dany Ehrlichové.

Po krátké přípravě zahájily kolednické zpívání vlastní koledou s názvem „O vánocích zpívám“, která má původ ve Francii. Poté zazpívaly několik dalších koled.

Za svůj výkon sklidily velký potlesk a byly odměněny starostou Vojtěchem Zelenkou malým dárkem.

Malou pozornost dostali také pan ředitel a paní učitelky.

Tímto jim všem děkujeme za zpříjemnění celého pracovního dne.

Fotogalerie je zde

Zpívání