Praha 22 - Zjednodušená verze stránek
+

Aktuální zpravodajství - Zapojte se do tvorby budoucnosti Prahy 22. Vyplňte dotazník. Děkujeme

UZ_SP_titulni_strana

Vážení občané, právě vyšlo speciální vydání UZ – Strategický plán rozvoje naší městské části. Součástí je i dotazník, díky kterému se můžete na přípravě důležitého dokumentu podílet.

Prosíme o jeho vyplnění - elektronicky, popřípadě v tištěné podobě, kterou obdržíte tento týden do schránek. V článku najdete jak odkaz na online formu, tak seznam míst k odevzdání.

Vážení občané,

právě vyšlo speciální vydání Uhříněveského zpravodaje – STRATEGICKÝ PLÁN 2020, jehož součástí je i dotazník, díky kterému se můžete aktivně podílet na přípravě důležitého dokumentu rozvoje naší městské části pro následujících 10 let. Zpravodaj v tištěné podobě obdržíte do 19. ledna do schránek, dotazník tak můžete vyplnit elektronicky i v tištěné formě.

Dotazník k on-line vyplnění do 31. ledna 2020. Děkujeme.

Strategický plán je dokument, který pojmenovává problémy města a říká, jakým směrem by se město mělo příštích 10 let rozvíjet. Je důležitý pro rozhodování o tom, do čeho se bude investovat a na jaké oblasti se soustředit. Na něj navazují tzv. akční plány na nejbližší dva roky – jakýsi „jízdní plán“ již konkrétních projektů a aktivit.

Možností, jak tvořit podobný dokument, je několik. Městská část se rozhodla do tvorby Strategického plánu rozvoje Prahy 22 zapojit co nejvíce občanů.

Proto vás prosíme o spolupráci při tvorbě Strategického plánu a to v první fázi vyplněním dotazníku. Kdo bude mít zájem, může se přihlásit do pracovních skupin. Více se dozvíte ze speciálu UZ, který najdete zde.

Pokud dotazník vyplníte v tištěné podobě, kterou najdete ve schránkách, prosíme o odevzdání do 31. ledna 2020 na sběrných místech:

• Otevřené informační centrum (OIC).
  • Supermarkety v Uhříněvsi – Norma, Penny, Billa.
  • ZŠ Obora (modrá budova), ZŠ Jandusů (družina)
  • MŠ Za Nadýmačem, Sluneční, Pitkovice.
  • Divadlo U22.
  • Objekt V Bytovkách 803 (MŠ, DDM, SHM).
  • Stojany Uhříněveského zpravodaje na vlakovém nádraží, Just Coffee, trafika na nám. Protifašistických bojovníků.
  • Hospůdka Jezera v Uhříněvsi.
  • Restaurace V Hájku.

Dotazník lze vyplnit také elektronicky na adrese: http://bit.do/p22_dotaznik.

Výhodou online formy dotazníku je vyhrazení prostoru pro váš komentář ke každé z otázek a možnost odeslání vašich podnětů a odpovědí snadno jedním kliknutím.

Předem děkujeme všem občanům, kteří se zapojí do tvorby Strategického plánu.

Datum vložení: 15. 1. 2020 11:02
Datum poslední aktualizace: 3. 2. 2020 8:54