Praha 22 - Zjednodušená verze stránek
+

Praha spustila registraci do 5. ročníku inovačního maratonu "Nakopni Prahu 2024"

Cílem Nakopni Prahu je podpořit inovativní a kreativní jedince, kteří mají chuť svým nápadem zlepšit a rozvíjet život v Praze.

Záměrem, cílícím zejména na mladé inovátory, má být propojit všechno a všechny – město, firmy, organizace a širou veřejnost. Přihlásit se může každý, kdo sestaví tým o 2-4 lidech a bude mít nápad, kterým by zlepšil život v Praze a přinesl prokazatelný přínos pro město a jeho obyvatele.

Tématicky je inovační maraton rozdělen do 5 výzev:
- životní prostředí a nakládání s energiemi
- inovace a kultura
- data, umělá inteligence a digitalizace
- mobilita budoucnosti
- město pro lidi

Registrace jsou otevřeny do 7. března 2024 na webových stránkách www.nakopniprahu.cz.

Na úvodní akci 21. března 2024 v pražském CAMPu budou pozvány všechny soutěžní týmy, aby se seznámily s mentory a partnery, kteří je budou během celého inovačního maratonu provázet. Tři nejlepší týmy získají projektovou podporu od projektových manažerů OICT, kteří jim pomohou jejich nápady zrealizovat. Vedlejším přínosem je finanční odměna pro finalisty a vítěze.

Více informací o inovačním maratonu naleznete na https://nakopniprahu.cz/.

Datum vložení: 15. 1. 2024 15:25
Datum poslední aktualizace: 15. 1. 2024 15:37