Zpráva o došlých stížnostech a peticích za rok 2022

Všechna došlá podání za rok 2022 byla řádně zaevidována v písemné a elektronické podobě a předána k vyřízení příslušným odborům.

ZPRÁVA O DOŠLÝCH STÍŽNOSTECH A PETICÍCH ZA ROK 2022

Na svém 5. zasedání dne 22. února 2023 byla RMČ Praha 22 seznámena se statistikou došlých stížností a petic občanů tak, jak byly přijaty a zaznamenány Odborem kanceláře úřadu ÚMČ Praha 22 v roce 2022. RMČ vzala zprávu na vědomí a uložila ji zveřejnit na webových stránkách MČ Praha 22 a v Uhříněveském zpravodaji.

Výše uvedený pokyn zahrnuje povinnost informovat RMČ Praha 22 o počtu došlých stížností a petic od občanů MČ Praha 22. Všechna došlá podání za rok 2022 byla řádně zaevidována v písemné  a elektronické podobě a předána k vyřízení příslušným odborům.
Celkem za rok 2022 došlo 5 podání, z nichž tři byly zaregistrovány jako petice; jako stížnost byla zaregistrována dvě podání. V roce 2022 bylo projednáno a vyřízeno všech 5 podání.

Jedna stížnost se týkala neúplné odpovědi RMČ Prahy 22 ve věci problematiky uzavírání smluv mezi MČ Praha 22 a firmou Coctail Media s. r. o.; druhá stížnost se týkala postupu Komise pro projednávání přestupků ve věci přestupkového řízení. Jedna petice se týkala nesouhlasu se záměrem „Obytného souboru Kašperská“; druhá petice se týkala podpoření zachování koeficientu zastavěnosti v okolí ulice Lávová; třetí petice byla podána na podporu snížení koeficientu zastavěnosti pro parcelu 2257 k. ú. Praha/Uhříněves.

Všechna podání byla zpracována v souladu s Organizačním řádem a Pravidly pro vyřizování stížností a petic podaných orgánům Městské části Praha 22.

Počet podání celkem

Z toho - petic