Uhříněveský zpravodaj 12/2018 (formát PDF, velikost souboru 3,61 MB)

Dnes je pátek, 14. 12. 2018, 8:27:07

Dnes je 14.12.2018

Svátek má Lýdie

Zítra má svátek Radana

14. 12. 2018

zata

Bude oblačno až zataženo. Denní teploty -4 až 0°C. Noční teploty -3 až -7°C.

“Kulatý stůl: Rovné příležitosti a prorodinná politika”

Typ: ostatní
Dne 19. 5. 2014 proběhla v Divadle Bolka Polívky U22 akce, kterou pořádala Městská část Praha 22 ve spolupráci se společností GENDER Consulting, s.r.o.

Dne 19. 5. 2014 proběhla v Divadle Bolka Polívky U22 akce, kterou pořádala Městská část Praha 22 ve spolupráci se společností GENDER Consulting, s. r. o.

Akce byla určena regionální veřejné správě a zaměstnavatelům na území MČ Praha 22 a jejím cílem bylo představení oblasti rovných příležitostí a prorodinné politiky jako důležitého a aktuálního tématu současnosti.

Účastnili se všichni klíčoví aktéři prorodinné politiky – téměř 50 zástupců a zástupkyň z řad veřejné správy, místních neziskových organizací a sdružení, ředitelé a ředitelky základních mateřských škol, státních i soukromých. Dorazili také místní zaměstnavatelé a pozvaní místní obyvatelé (členové pracovních skupin, senioři, aktivní organizátoři zajímavých projektů).

Pan starosta Milan Coller celou akci zahájil, a pak již následoval bohatý program a přednášky, které všem účastníkům a účastnicím představily téma rovných příležitostí, otevřené prorodinné politiky a mezigenerační solidarity jako výzvu a příležitost propojení se tak, aby všechny komunitní skupiny našich obyvatel – rodiny s dětmi, senioři i osoby se zdravotním postižením našli společný prostor pro různé aktivity. Pozvání přijala a vystoupila s praktickými zkušenostmi radní pro sociální politiku a školství paní Mgr. Štrobová z MČ Praha 20.

Fotogalerii z akce naleznete zde.

Za MČ Praha 22 děkuji všem přednášejícím za jejich zajímavé vystoupení a za inspiraci. Věřím, že tato akce podpořila dobrou a vzájemnou spolupráci ve prospěch všech občanů naší městské části.

Ing. Olga Jandová

Video ukázka z akce