Uhříněveský zpravodaj 7-8/2018 (formát PDF, velikost souboru 6,33 MB)

ANKETA K VYPLNĚNÍ DO 15. 9.

Anketa k vyplnění do 15. září 2018

Dnes je neděle, 22. 7. 2018, 12:42:52

Dnes je 22.7.2018

Svátek má Magdaléna

Zítra má svátek Libor

22. 7. 2018

bo

Bude polojasno až oblačno, na jihu místy, jinde jen ojediněle přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 16 až 12°C.

“Kulatý stůl: Rovné příležitosti a prorodinná politika”

Typ: ostatní
Dne 19. 5. 2014 proběhla v Divadle Bolka Polívky U22 akce, kterou pořádala Městská část Praha 22 ve spolupráci se společností GENDER Consulting, s.r.o.

Dne 19. 5. 2014 proběhla v Divadle Bolka Polívky U22 akce, kterou pořádala Městská část Praha 22 ve spolupráci se společností GENDER Consulting, s. r. o.

Akce byla určena regionální veřejné správě a zaměstnavatelům na území MČ Praha 22 a jejím cílem bylo představení oblasti rovných příležitostí a prorodinné politiky jako důležitého a aktuálního tématu současnosti.

Účastnili se všichni klíčoví aktéři prorodinné politiky – téměř 50 zástupců a zástupkyň z řad veřejné správy, místních neziskových organizací a sdružení, ředitelé a ředitelky základních mateřských škol, státních i soukromých. Dorazili také místní zaměstnavatelé a pozvaní místní obyvatelé (členové pracovních skupin, senioři, aktivní organizátoři zajímavých projektů).

Pan starosta Milan Coller celou akci zahájil, a pak již následoval bohatý program a přednášky, které všem účastníkům a účastnicím představily téma rovných příležitostí, otevřené prorodinné politiky a mezigenerační solidarity jako výzvu a příležitost propojení se tak, aby všechny komunitní skupiny našich obyvatel – rodiny s dětmi, senioři i osoby se zdravotním postižením našli společný prostor pro různé aktivity. Pozvání přijala a vystoupila s praktickými zkušenostmi radní pro sociální politiku a školství paní Mgr. Štrobová z MČ Praha 20.

Fotogalerii z akce naleznete zde.

Za MČ Praha 22 děkuji všem přednášejícím za jejich zajímavé vystoupení a za inspiraci. Věřím, že tato akce podpořila dobrou a vzájemnou spolupráci ve prospěch všech občanů naší městské části.

Ing. Olga Jandová

Video ukázka z akce