Informace ze semináře "Aplikace rovných příležitostí žen a mužů na regionální úrovni"

Úřad městské části Prahy 22 je úřadem otevřeným, který podporuje rovné příležitosti jak směrem dovnitř, tak směrem ven.

Úřad městské části Prahy 22 je úřadem otevřeným, který podporuje rovné příležitosti jak směrem dovnitř, tak směrem ven.
Úřad, který prošel před dvěma lety genderovým auditem, se snaží naplňovat principy gender mainstreamingu - což znamená prosazování genderové rovnosti do všech procesů a aktivit. Snaží se šířit osvětu genderu, mezigenerační solidarity a prorodinné politiky a pro jiné úřady i  zaměstnavatele z řad komerčních firem působí v mnoha případech jako příklad dobré praxe.
Ing. Olga Jandová, tajemnice Úřadu městské části Prahy 22 a Mgr. Kateřina Kaňoková, jednatelka GENDER Consulting s.r.o. se účastnily jako prezentující Konference pro političky a politiky “Aplikace rovných příležitostí žen a mužů na regionální úrovni”, kde společně vystoupily s tématem: Rovné příležitosti v praxi úřadu.
O aktuálnosti tématu svědčí skutečnost, že se Konference konala v Informačním středisku Poslanecké sněmovny a v hledišti byli přítomni také poslanci a poslankyně.

Více se o Konferenci a zajímavém obsahu dočtete v článku časopisu Moderní obec zde (formát pdf, velikost 505 kB).
Datum vložení: 22. 4. 2014 8:45
Datum poslední aktualizace: 5. 10. 2017 23:02