20 000 židů pod mořem - divadelní improvizace CUKŘIK!

Kdy: 27. 10. 2021 19:00 - 20:00

Kde: Muzeum Uhříněves

foto herců

Improvizační skupina 20 000 židů pod mořem začíná svá představení z bodu nula, věnuje se tzv. totální improvizaci nebo také volné improvizaci. Herci dopředu nemají nic domluveného ani připraveného – vše vzniká z aktuální nálady diváků, denní doby, napojení účinkujících a prostředí.

Typ akce: divadlo (ostatní)
Městská část Praha 22 spolu s Kreativní Prahou a improvizátory srdečně zvou na další divadlo do Muzea Uhříněves, které se koná v rámci kulturního podzimu Prahy 22 - CUKŘIK! ✨

Improvizační skupina 20 000 židů pod mořem začíná svá představení z bodu nula, věnuje se tzv. totální improvizaci nebo také volné improvizaci. Herci dopředu nemají nic domluveného ani připraveného – vše vzniká z aktuální nálady diváků, denní doby, napojení účinkujících a prostředí, ve kterém se představení odehrává.

Skupina vznikla v roce 2016 na půdě DAMU s cílem prozkoumat, překročit a posunout hranice improvizačního divadla. Vystupuje především na jevišti divadla NoD, které je tradiční scénou alternativního divadla v Praze, v divadle Disk při pražské DAMU, na větších i menších festivalech i při dalších vhodných i nevhodných příležitostech.

Každé představení hudebně podbarvuje a naplňuje bulharská kráska Tanita Yankova. Na jevišti pak excelují excentrická Pavla Sedláčková, ukecaná Alžběta Nováková, drzý Eliáš Jeřábek, podivínský Václav Zimmermann, existenciální Jáchym Sůra a nepoddajný Ladislav Karda.

Členové skupiny:
⚫ Ladislav Karda