Beseda o požární ochraně a ochraně obyvatelstva

Kdy: 21. 2. 2023 18:00

Kde: Muzeum Uhříněves

logo

Vážení spoluobčané, sbor dobrovolných hasičů Praha - Uhříněves, si Vás dovoluje pozvat na tématickou besedu o požární ochraně a ochraně obyvatelstva.

Téma besedy: Požární ochrana včetně praktických informací pro zajištění požární bezpečnosti a základní informace o ochraně obyvatelstva

Typ akce: ostatní (přednáška)
Vážení spoluobčané, sbor dobrovolných hasičů Praha - Uhříněves, si Vás dovoluje pozvat na tématickou besedu o požární ochraně a ochraně obyvatelstva.

Téma besedy:
  • Požární ochrana včetně praktických informací pro zajištění požární bezpečnosti
  • Základní informace o ochraně obyvatelstva

Na besedu je možné se přihlásit prostřednictvím emailu: starosta@sdhuhrineves.cz

V případě, že bude kapacita na tento termín obsazena, bude uspořádána obdobná beseda také v jiném termínu.

Těšíme se na setkání!
Hasiči Uhříněves