DĚTSKÝ DEN S IZS

Kdy: 3. 6. 2023 13:00 - 19:00

Kde: Areál Rychety - K Dálnici 1138/57a

plakát

Letos KIDS & TEENS & IZS. První polovina programu je určena hlavně předškolním a mladším školním dětem. Nově letos myslíme i na teenagery. Když dorazí mezi 16. a 17. hodinou, nudit se určitě nebudou. A do třetice IZS - po celou dobu bude probíhat doprovodný program s hasiči, záchranáři a policisty.

Typ akce: ostatní (akce pro celou rodinu)

UPOZORNĚNÍ

V areálu bude velmi omezený prostor pro parkování pro veřejnost, udělejte si raději procházku nebo využijte MHD (zastávky K Pitkovičkám 250 m - interval 15 minut, Ke Kříži či Lnářská 400 m - interval 30 minut).

Na akci nebude prodáván alkohol dle zákona č. 65/2017  § 11 odst. 2 bod d).

V letošním roce bude Dětský den KIDSTEENSIZS.

• První polovina programu je určena hlavně předškolním a mladším školním dětem.
  • Nově letos myslíme i na teenagery. Když dorazí mezi 16. a 17. hodinou, nudit se určitě nebudou.
  • A do třetice IZS (integrovaný záchranný systém) - po celou dobu bude probíhat doprovodný program s hasiči, záchranáři a policisty.
  • Chybět nebudou ani místní spolky se stanovišti s úkoly, dílničkami, sportem, workshopy, dva skákací hrady a oblíbené zaplétané účesy od našich místních kadeřnic.

PROGRAM:

Majda & Petr

Majdu znáte z Kouzelné školky, Petra zase z televize i rádia Junior. Připravili si program plný písniček se zapojením malých diváků.

Zlobidla s.r.o.

Dětská hudebně taneční show se šesti zvířátky a dívkou Luckou, prostě bláznivá parta -  crazy crew.

Majda & Petr

Další porce písniček se zapojením dětí. Petr Vacek bude Dětský den moderovat.

AT Studio Domino

Uhříněveské studio, které už skoro čtvrtstoletí vyučuje moderní tanec na rekreační i vrcholové úrovni.

Adam Mišík

Zpěvák (objev roku v anketách Český slavík, Óčko a Evropa 2) a herec (hrál už ve více než
dvaceti filmech a seriálech, za hlavní roli ve filmu BANGER byl nominován an Českého lva).

Dorian

Rodák z Krkonoš, dnes 23letá hvězda českého rapu. V letech 2019 – 2020 působil jako interpret v labelu Blakkwood Records. Do první ligy české rapové scény ho dostalo především album Dori Dori Dori.

LOGO

PROGRAM S HASIČI

Simulace hašení hořícího auta
Zadržení pachatele
Vyproštění zaklíněné osoby
Zakouřený stan s překážkami
Ošetření zraněného

DALŠÍ AKTIVITY

Hasičská stanoviště s úkoly
Střílení ze vzduchovky s myslivci
Fotbal s Čechií
Workshopy DDM, Ponte, SHM
Stanoviště včelařů
Skákací hrad
Zaplétání copánků

POMÁHÁME SAMÍKOVI

Na Dětských dnech chceme podpořit i děti, které nedostaly do vínku pevné zdraví a podobnou akci si možná nikdy neužijí. Letos to bude Samík, místní kluk se syndromem Cornelia de Lange.
Zastavte se na stánek městské části!
využití darů

SANITKA PŘÁNÍ

Charitativní projekt vychází z myšlenky splnit poslední přání osobám na sklonku života, a to za pomoci dobrovolníků a vlastní sanitky. Mohou se tak rozloučit s lidmi nebo místem, které se stalo díky nemoci nedostupné. Služba je pro klienta ZDARMA. Provoz je financován díky dárcům. Projekt vznikl v Holandsku v roce 2007 a seznámit se s ním budete moci u jejich stánku.

OBČERSTVENÍ

Hlady ani žízní trpět nebudete. Těšit se můžete na klasiku (hranolky, langoše, klobásy, párek v rohlíku), asijské, latinskoamerické i africké speciality až po exotiku - ovoce i jedlý hmyz. Milovníci sladkého ocení palačinky, churros, baklavu a rolovanou zmrzlinu. Nápoje budou studené i teplé a všechny nealkoholické. Gastrostánky zajistí společnost Food Event.

UPOUTÁVKY

UPOZORNĚNÍ

Na akci nebude prodáván alkohol dle zákona č. 65/2017  § 11 odst. 2 bod d).

Změna programu vyhrazena.

Pořádá MČ Praha 22.
Program IZS zajišťuje SDH Praha-Uhříněves.

Adresa místa konání

Areál Rychety - K Dálnici 1138/57a, Praha, 10400