Jarní nohejbalový turnaj trojic mládeže

Kdy: 13. 5. 2018 8:00 - 16:00

Kde: Sport Centrum Uhříněves

Turnaj je rozdělený do dvou výkonnostních částí - AMATÉR a PROFI

Typ akce: sport, aktivní vyžití (nohejbal)

PROPOZICE K JARNÍMU NOHEJBALOVÉMU TURNAJI TROJIC mládeže
13. 5. 2018, Praha - UHŘÍNĚVES

POŘADATEL: Městská část Praha 22

ORGANIZÁTOR:

Ředitel turnaje: Jiří Matyášek, tel.: 602 208 779

KONTAKT: Jan Buddeus, tel.: 775 610 805, mail: budd.j@seznam.cz

TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ:
Neděle 13. května, od 8 hod., SPORT CENTRUM UHŘÍNĚVES, ul. K Sokolovně 245, Praha 10 – Uhříněves

Závazné přihlášky sdělte do 7. 5. 2018, 20 hod. - formou tel. hovoru, SMS, nebo mailem u p. Buddeuse, viz kontakt.

ČASOVÝ HARMONOGRAM

8:00 - 8:30 hod. - prezence
8:30 - 9:00 hod. -  rozdělení do skupin a zahájení turnaje
9:00 - 15:00 hod. -  zápasy ve skupinách a nadstavbová část
16:00 hod. - Vyhlášení výsledků a ukončení turnaje (čas ukončení je orientační a je možné jeho zkrácení)

Turnaj je rozdělený do dvou výkonnostních částí - AMATÉRPROFI

Část AMATÉR je určena všem hráčům základních škol bez rozdílu věku a pohlaví, kteří nejsou sportovně registrováni v Českém nohejbalovém svazu (dále jen ČNS).

Hraje se dle pravidel ČNS na tři dopady míče.

H R A C Í  S Y S T É M  AMATÉR

Základní část turnaje se hraje skupinovým systémem, každá týmová sestava ve skupině jeden zápas s každou na 2 hrané sety (možná remíza 1:1), set končí 10. bodem.

O pořadí v základních skupinách rozhoduje:

1) Počet bodů
2) Vzájemný zápas - rozdíl setů, míčů.
3) Rozdíl setů ze všech zápasů ve skupině
4) Rozdíl míčů ze všech zápasů ve skupině
5) Los

Další část turnaje - Play off se hraje vyřazovacím K.O. systémem na 2 vítězné sety, set končí 10. bodem, třetí set od 0 bodů.

Týmové sestavy nemají povinnost jednotného sportovního úboru, ale v případě, že jej budou mít, nemusejí platit startovné. Jinak startovné je určeno viz níže.

Maximální počet účastníků v části AMATÉR je 12 týmů, hráno na jednom kurtu.

Zápasy řídí licencovaní rozhodčí ČNS.

Část PROFI je určena hráčům ročníku 2002 a mladším, kteří jsou registrováni v ČNS.

Hraje se dle pravidel ČNS.

H R A C Í  S Y S T É M  PROFI

Dle pravidel a Rozpisu Poháru ČNS mládeže.

Týmové sestavy mají povinnost jednotného úboru.

Maximální počet účastníků v části PROFI je 24 týmů, hráno na třech kurtech.

Zápasy řídí licencovaní rozhodčí ČNS.

STARTOVNÉ

100 Kč za tým u obou kategorií (s výjimkou amatérské části turnaje popsané výše).

CENY:

pro jednotlivé hráče umístěné v obou kategoriích na 1.-5. místě jsou přichystány věcné ceny v celkové výši do 10000 Kč.

V kategorii AMATÉR získává škola vítězného týmu 3000 Kč., škola týmu na druhém místě 1500 Kč. Škola týmu na třetím místě 1000 Kč a škola na čtvrtém místě 500 Kč.

V kategorii PROFI získává oddíl vítězného týmu 4000 Kč., oddíl na druhém místě 2000 Kč. Oddíl na třetím místě 1000 Kč a oddíl na čtvrtém místě 500 Kč.

OBČERSTVENÍ:

Pro všechny hráče a trenéry je ZDARMA zajištěno občerstvení formou 2 svačin a obědu, současně s celodenním pitným režimem v místě konání turnaje.

OSTATNÍ:

Pořadatel a organizátor si vyhrazují změnu herního systému dle podmínek daných počasím a dle počtu přihlášených družstev. Pořadatel a organizátor si vyhrazují použití minimálně přípustných rozměrů nohejbalového hřiště či úpravu.

Pořadatel a organizátor si vyhrazují vložení kulturního prvku nebo exhibičního utkání do průběhu turnaje.

Pořadatel a organizátor si vyhrazují udělení divoké karty na účast do každé z kategorií turnaje Amatér i Profi.

Organizátor provede nasazení do skupin, primárně přihlédne k výsledku účastníků v národních soutěžích.

Námitky jsou přípustné dle platné úpravy ČNS pro jednorázové soutěže.

Ubytování pořadatel a organizátor nezajišťují.

Při prezenci do kategorie Profi bude vyžadováno předem nahlášení jména každého z nominovaných hráčů s rokem narození.

Turnaj bude zakončen závěrečným vystoupením pořadatele a předáním cen. Pro předání cen je vyžadován a podmínkou nástup kompletního týmu v jednotném sportovním úboru, je-li pro danou kategorii vyžadován.

plakát turnaje

Adresa místa konání