Kudy povede Horácká stezka?

Kdy: 18. 5. 2019 14:00 - 16:00

Kde: specifikováno v textu

Společně s projektantem, který bude zpracovávat studie (nikoliv konkrétní projekt!) na budoucí obvodovou komunikaci 31/DK/51, projdeme celou trasu plánované komunikace. S občany se zastavíme u jednotlivých krizových míst, kde budou vznášet připomínky, které by měl projektant zapracovat do připravovaných studií. Setkání má informační charakter a cílem je sběr připomínek.

Typ akce: ostatní (prezentace)

Místo srazu: roh ulic Vyderská/Vlárská

Společně s projektantem, který bude zpracovávat studie (nikoliv konkrétní projekt!) na budoucí obvodovou komunikaci 31/DK/51, projdeme celou trasu plánované komunikace. S občany se zastavíme u jednotlivých krizových míst, kde budou vznášet připomínky, které by měl projektant zapracovat do připravovaných studií. Setkání má informační charakter a cílem je sběr připomínek.

mapa

V dubnu a květnu MČ Praha 22 naplánovala sérii setkání s občany nad záměry a projekty, které nás v příštích letech čekají.

Cílem těchto participačních schůzek je zapojit do plánování veřejného prostoru a rozhodování o něm více stran. Zapojením zastupitelů, občanů, zaměstnanců radnice a podnikatelů hned na počátku záměrů můžeme dosáhnout lepších a rychlejších výsledků.

Kam můžete přijít ještě diskutovat?
● 6. 4. MŠ V Bytovkách
● 25. 4. Skatepark