Letní kino v Uhříněvsi

Kdy: 13. 8. 2023 21:00

Kde: Muzeum Uhříněves

logo_27

Filmy jste si v hlasování vybrali vy, diváci. Na plné čáře zvítězily romantické komedie. Postupně si tedy promítneme Srdce na dlani, Ostrov a Přání k narozeninám. Budeme se těšit před Muzeem na Novém náměstí, občerstvení zajištěno od 19 hodin, promítání od 21 hodin, vstup volný.

Typ akce: kino-film (komedie (film))

PLAKÁT

NEDĚLE 6. SRPNA - zrušeno díky nepříznivému počasí
NEDĚLE 27. SRPNA

SRDCE NA DLANI
Komedie, 2022
Hrají: Bolek Polívka, Eliška Balzerová, Jana Pidrmanová, Vladimír Polívka, Matouš Ruml

Láska se na věk nebo na místo neohlíží. Nikdy nevíme, kdy a kde nás potká. Láska přináší do životů našich hrdinů naději a krásu, ale i komplikace a překážky, které budou muset s úsměvem a dobrou vůlí překonat.

NEDĚLE 13. SRPNA

OSTROV
Komedie / Dobrodružný / Romantický, 2023
Hrají: Jiří Langmajer, Jana Plodková, Ted Otis

Richard a Alice, manželé před rozvodem, ztroskotají na exotickém ostrově a jsou tak nuceni společně čekat na záchranu. Osamělí trosečníci se na tropickém ostrůvku musí postarat nejen o svou záchranu a přežití, ale také začít znovu spolupracovat a hledat k sobě cestu zpátky.

PLAKÁT

NEDĚLE 20. SRPNA

PŘÁNÍ K NAROZENINÁM
Komedie, 2022
Hrají: Eva Holubová, Jaroslav Dušek, Veronika Khek Kubařová, Tomáš Klus, Igor Orozovič

Líba má jediné narozeninové přání, aby se na její oslavě sešla celá rodina. Syn Petr má ale jiné plány, být se svým přítelem a předstírá nemoc. Líba se však nevzdává a přesune se s celou rodinou k němu. Nečekaná návštěva donutí Petra k rychlé improvizaci a vzniká jedna velká jízda na horské dráze.

Adresa místa konání

Muzeum Uhříněves, Praha