Nádraží - komentovaná vycházka kolem nádraží s architekty

Kdy: 7. 9. 2021 17:00 - 19:00

Kde: Nádraží Praha-Uhříněves

logo

Procházkou vás provedou architekti Jiří Hejda (architekt Městské části Praha 22) a Anita Prokešová (architektka z ateliéru City Upgrade – organizátor soutěže). Společně se pobavíme, jaké jsou hodnoty, problémy a potenciály nádraží a jeho okolí, co je možné změnit a za jakých podmínek.

Typ akce: ostatní (přednáška)

Sejdeme se před nádražní budovou v Uhříněvsi na straně autobusových zastávek. Procházkou vás provedou architekti Jiří Hejda (architekt Městské části Praha 22) a Anita Prokešová (architektka z ateliéru City Upgrade – organizátor soutěže). Společně se pobavíme, jaké jsou hodnoty, problémy a potenciály nádraží a jeho okolí, co je možné změnit a za jakých podmínek. Seznámíme vás také s připravovanou urbanistickou soutěží. Během procházky bude prostor pro vaše dotazy a podněty. Těšíme se na vás.

Více informací: www.nadraziuhrineves.cz

Adresa místa konání