Uhříněveský zpravodaj 6/2019 (formát PDF, velikost souboru 4,08 MB)

Dnes je středa, 19. 6. 2019, 18:49:36

Dnes je 19.6.2019

Svátek má Leoš

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Den rovnosti žen a mužů

Zítra má svátek Květa

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Světový den uprchlíků

19. 6. 2019

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 18 až 14°C.

Řekni si, jaký chceš svůj skatepark

Parková plocha se skateparkem by měla v budoucích letech projít zásadní proměnou. Ve spolupráci s mladými architekty ze studia Unicorn/Unicron, kteří jsou zároveň skateři a zaměřují se na revitalizace skateparků, se budeme dotazovat mladší generace, jak by si budoucí park představovala a jaké prvky by zde uvítali.

Setkání určeno primárně pro děti vyšších ročníků ZŠ, ale i další, kteří skatepark využívají

Datum konání: 25. 4. 2019 začátek od 16:00, délka 120 minut

Místo konání: specifikováno v textu, 10400 Praha

Typ akce: ostatní

Organizátor: Městská část Prahy 22

Doba trvání: 120 minut

plakát

Parková plocha se skateparkem by měla v budoucích letech projít zásadní proměnou. Ve spolupráci s mladými architekty ze studia Unicorn/Unicron, kteří jsou zároveň skateři a zaměřují se na revitalizace skateparků, se budeme dotazovat mladší generace, jak by si budoucí park představovala a jaké prvky by zde uvítali.

Setkání určeno primárně pro děti vyšších ročníků ZŠ, ale i další, kteří skatepark využívají

V dubnu a květnu MČ Praha 22 naplánovala sérii setkání s občany nad záměry a projekty, které nás v příštích letech čekají.

Cílem těchto participačních schůzek je zapojit do plánování veřejného prostoru a rozhodování o něm více stran. Zapojením zastupitelů, občanů, zaměstnanců radnice a podnikatelů hned na počátku záměrů můžeme dosáhnout lepších a rychlejších výsledků.

Kam můžete přijít ještě diskutovat?
● 6. 4. MŠ V Bytovkách
● 18. 5. Horácká stezka