Řekni si, jaký chceš svůj skatepark

Kdy: 25. 4. 2019 16:00 - 18:00

Kde: specifikováno v textu

Parková plocha se skateparkem by měla v budoucích letech projít zásadní proměnou. Ve spolupráci s mladými architekty ze studia Unicorn/Unicron, kteří jsou zároveň skateři a zaměřují se na revitalizace skateparků, se budeme dotazovat mladší generace, jak by si budoucí park představovala a jaké prvky by zde uvítali.

Setkání určeno primárně pro děti vyšších ročníků ZŠ, ale i další, kteří skatepark využívají

Typ akce: ostatní (prezentace)

plakát

Parková plocha se skateparkem by měla v budoucích letech projít zásadní proměnou. Ve spolupráci s mladými architekty ze studia Unicorn/Unicron, kteří jsou zároveň skateři a zaměřují se na revitalizace skateparků, se budeme dotazovat mladší generace, jak by si budoucí park představovala a jaké prvky by zde uvítali.

Setkání určeno primárně pro děti vyšších ročníků ZŠ, ale i další, kteří skatepark využívají

V dubnu a květnu MČ Praha 22 naplánovala sérii setkání s občany nad záměry a projekty, které nás v příštích letech čekají.

Cílem těchto participačních schůzek je zapojit do plánování veřejného prostoru a rozhodování o něm více stran. Zapojením zastupitelů, občanů, zaměstnanců radnice a podnikatelů hned na počátku záměrů můžeme dosáhnout lepších a rychlejších výsledků.

Kam můžete přijít ještě diskutovat?
● 6. 4. MŠ V Bytovkách
● 18. 5. Horácká stezka