Seminář sebeobrany - použití pepřového spreje

Kdy: 17. 6. 2021 17:00 - 18:00

Kde: Park u Cukrovarského rybníka

Instruktor sebeobrany Michal Hlaváč připravil seminář na použití pepřového spreje k sebeobraně. Rezervace nutná do 9/6!

Typ akce: ostatní (přednáška)
V poslední době se naší městské části nevyhýbají nepříjemné události. Jednou z nich je i napadání a obtěžování žen. Není nám lhostejná bezpečnost obyvatel naší městské části a proto jsme ve spolupráci s městskou částí a instruktorem sebeobrany Michalem Hlaváčem připravili seminář na použití pepřového spreje k sebeobraně.
Na semináři se dozvíte důležitá pravidla pro jeho správné nošení a použití. Vše si i vyzkoušíte. Zároveň se akce zúčastní i zástupci PČR a probereme s nimi případné právní řešení této otázky.
Akce cílí především na ženy, jako výrazně častější oběti útoků.
Kvůli zajištění dostatečně velkých prostor a rekvizit, v případě, že plánejete dorazit, prosíme o vyplnění jednoduchého dotazníku.

Adresa místa konání

Park u Cukrovarského rybníka, Nové náměstí, Praha