Setkání předkladatelů návrhů do participativního rozpočtu s veřejností

Kdy: 15. 2. 2021 19:00 - 20:30

Kde: on-line

Setkání předkladatelů návrhů do Milion pro Praha 22 s veřejností proběhne letos on-line formou živě přenášené videokonference.

Typ akce: ostatní (konference)

Setkání předkladatelů návrhů s veřejností proběhne letos on-line formou živě přenášené videokonference v pondělí 15. 2. v 19 hodin.

Jak se můžete zúčastnit a pokládat své dotazy?

1. Sledujte živý přenos videokonference na facebookové stránce MČ Praha 22: https://www.facebook.com/MCPraha22.
  2. Své otázky na předkladatele, nebo Úřad městské části k tématu participativního rozpočtu pište do komentářů pod živým přenosem – v bloku věnovaném dotazům je přečteme a pokusíme se na ně odpovědět.
  3. Zúčastněte se videokonference a položte své dotazy “tváří v tvář” přítomným předkladatelům – je potřeba se dopředu registrovat na tomto odkaze. Před konáním akce vám pošleme link pro připojení a další instrukce.
  4. Pošlete nejpozději do pondělí 15. 2., 19 hodin své dotazy e-mailem na adresu veronika.linkova@praha22.cz.

Program online setkání:

1. Úvod ⏱️ 10 min
    1. Co je účelem dnešního setkání – představení programu
    2. Pravidla pro veřejnost – kdo je účastníkem, moderátor/facilitátor, přihlášení do diskuze, dotazy na FB atd.
  2. Představení účastníků a prezentace jednotlivých návrhů ⏱️ 40 min.
  3. Diskuze ⏱️ 20 min.
    1. Dotazy občanů
    2. Diskuze mezi předkladateli
    3. Dotazy předkladatelů na ÚMČ
  4. Další kroky ⏱️ 10 min.
    1. O co se hraje
    2. Jak funguje hlasování + termíny
    3. Jak připravit kampaň
    4. Dotazy
  5. Konec

Těšíme se na setkání a debatu s vámi.

V případě jakýchkoli nejasností kontaktujte prosím koordinátorku Veroniku Línkovou na adrese veronika.linkova@praha22.cz.

Adresa místa konání

on-line, Praha