Tříkrálová sbírka 2019

Kdy: 5. 1. 2019 12:00 - 19:00

Kde: specifikováno v textu

Skupinky dětí převlečené za krále v doprovodu dospělé osoby vyrazí o víkendu 5. a 6. ledna 2019 po Uhříněvsi a budou koledovat ve prospěch největší dobrovolnické sbírky u nás. Pokud zazvoní i na vaše dveře a vy se akce zúčastníte, přispějete potřebným hlavně v našem regionu.

Typ akce: ostatní (charitativní akce/sbírka)

Skupinky dětí převlečené za krále v doprovodu dospělé osoby vyrazí o víkendu po Uhříněvsi a budou koledovat ve prospěch největší dobrovolnické sbírky u  nás. Pokud zazvoní i na vaše dveře a vy se akce zúčastníte, přispějete potřebným hlavně v našem regionu (více o využití sbírky)

logo

Tříkrálovou sbírku pořádá každoročně Charita Česká republika. Skupinky koledníků, doprovodné akce i distribuci pokladniček organizují jednotlivé místní Charity, často ve spolupráci s farnostmi, školami či různými mládežnickými organizacemi.

Úspěch celé sbírky závisí na aktivitě tisíců lidí ve všech koutech republiky, často i v obcích o několika desítkách obyvatel. Tříkrálová sbírka je největší dobrovolnickou akcí u nás a jsme rádi, že díky věrným koordinátorům, koledníkům i dárcům jsme ji uspořádali už posedmnácté.

Přispět samozřejmě můžete i jinou formou. Více informací https://www.trikralovasbirka.cz/

Adresa místa konání

specifikováno v textu, Praha, 10400