Tříkrálová sbírka 2024

Kdy: 7. 1. 2024 11:00 - 16:00

Kde: Uhříněves

logo

Tři malí koledníci v doprovodu dospělého budou v Uhříněvsi vybírat do kasiček 7. ledna 2024. Pokud zazvoní i na vaše dveře a vy se akce zúčastníte, přispějete potřebným hlavně v našem regionu - 65 % výtěžku totiž zůstává u nás a pomůže seniorům, matkám s dětmi v tísni, nemocným a postiženým.

Typ akce: ostatní (charitativní akce/sbírka)

V loňském ročníku sbírka opět překovala své maximum. V naší farnosti se vybralo neuvěřitelných 177 940 Kč, celostátní sbírka vynesla (včetně Tříkrálového koncertu vysílaném na ČT1) více než 165 milionů Kč. Největší dobrovolnickou akci v republice pořádá každoročně Charita ČR. Skupinky koledníků, doprovodné akce i distribuci pokladniček organizují jednotlivé místní Charity, často ve spolupráci s farnostmi, školami či různými mládežnickými organizacemi.

Přispět samozřejmě můžete i jinou formou. Více informací https://www.trikralovasbirka.cz/

Zájemci o kolednictví se mohou hlásit na: uhrineves@shm.cz

Koleduje se v sobotu 6/1 v Kolovratech a 7/1 v Uhříněvsi.

Adresa místa konání

Uhříněves, Praha