Týden pro děti v PESOPARKu

Kdy: 12. 8. 2019 8:00 – 16. 8. 2019 17:00

Kde: Podleský rybník

Týden v Pesoparku je určen především pro děti, které mají rády pejsky, ale vlastního doma nemají.

Typ akce: ostatní (akce pro děti)

Srdečně zveme Vaše děti na „Týden pro děti v Pesoparku“ v termínu 12/8-16/7. Bude se jednat o 5 celodeňáků.
Týden v Pesoparku je určen především pro děti, které mají rády pejsky, ale vlastního doma nemají. Kromě mazlení a her se psy nás čeká program zaměřený na to, jak ke psům správně přistupovat, jak se o ně správně starat, ukážeme si, jak se dá pejsek něco naučit, nebudou chybět ani ukázky profesionálního výcviku a sportů. Těšit se můžete na spoustu her a zábavy.

Určeno pro děti od 7 let.

Stěžejním důstojníkem týdne bude Karolína Jurásková, která má mnoho zkušeností s příměstskými i pobytovými tábory pro děti, každé léto tráví jako oddílový nebo hlavní vedoucí táborů pod Domem dětí a mládeže Praha 2. Zde také už druhým rokem vede kroužek pro děti se psy a průběžně také pořádá akce zaměřené na seznamování dětí s tím, jak se správně ke psovi chovat a jak s ním pracovat. Aktivně se zajímá o výcvik psů, jezdí na semináře a vzdělává se. Studuje biologii na Univerzitě Karlově a psům se věnuje i v rámci své závěrečné práce.

Celodeňáky proběhnou v PESOPARKu jak v krytých, tak venkovních prostorech se zajištěním obědů z blízké restaurace.

Adresa místa konání

Podleský rybník, Praha, 10400