Venkovní tematické stezky - STRAŠIDLÁCI a DUŠIČKY

plakát

pro mladší děti (3+) start od MŠ Za Nadýmačem
pro starší děti (5+ a 8+) před Muzeem

Typ akce: ostatní (akce pro děti)

Tematické stezky Dušičky a Strašidláci jsou u konce, ale odměny si můžete vyzvedávat v naší knihovně až do pátku 11. listopadu.

Užijte si melancholickou vůni podzimu a brouzdání spadaným listím.
Vydejte se s dětmi na tematické stezky:

Strašidláci – kratší okruh pro menší děti - start od MŠ Za Nadýmačem (odpovědní kartičky na plotě MŠ, ale lépe vytisknout doma). Trasa vede podél rybníků Nadýmač a Vodice.

Na strašidelné stezce potkají děti známá strašidla a dozvědí se, jak se před nimi bránit. Věk: 3+

Dušičkydelší okruh pro větší děti - start na lávce za radnicí, mapka a kartičky v obálce na dveřích radnice, ale lépe vytisknout doma. Trasa vede Uhříněveskou Oborou, u ČOV vede přes potok - místo není vhodné pro kočárky. před Muzeem

Na stezce představíme dětem několik míst z celého světa a jejich tradice uctívání a vzpomínání na naše blízké zemřelé. Věk: 5+ Stezka má dvě úrovně náročnosti pro mladší a starší děti.

Budete potřebovat tužku a můžeš poprosit o pomoc i rodiče, prarodiče nebo staršího  kamaráda ☺

Správně vyplněnou kartičku nezapomeň přinést nejpozději do 7. listopadu do Knihovny Uhříněves (Nové náměstí 1251/2). Otevírací doba: Po, Út, Pá 8:30 - 14:30 a St, Čt 12:00 – 18:00. Mladí odvážlivci dostanou malou odměnu! Pokud tě doprovodí zákonný zástupce, můžeš si v knihovně ihned a zdarma založit čtenářský průkaz.

Přejeme všem příjemnou zábavu ☺

plakát