Uhříněveský zpravodaj 7-8/2019 (formát PDF, velikost souboru 3,41 MB)

Dnes je pondělí, 19. 8. 2019, 15:46:21

Dnes je 19.8.2019

Svátek má Ludvík

Zítra má svátek Bernard

19. 8. 2019

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, na Moravě a ve Slezsku zpočátku skoro jasno až polojasno. Denní teploty 22 až 26°C, na Moravě a ve Slezsku 26 až 30°C. Noční teploty 17 až 13°C.

Uhříněveské muzeum má svou turistickou vizitku

Typ: Aktuality
po vizitce Praha-Uhříněves je druhá v pořadí v naší městské části

Z Uhříněveského muzea si nyní můžete odnést kromě znalostí z historie městské části i suvenýr v podobě malé samolepky. Sběratelé jistě tuší, že se jedná o turistickou vizitku. V muzeu získáte i razítko s uhříněveským erbem, takže Turistické deníky s sebou!

turistická vizitka

Co je Turistická vizitka a deník?

Turistická vizitka je samolepka, kterou sběratelé lepí do deníku (lze zakoupit v OIC za 50 Kč), aby si vytvořili album z cest. K obrázku navštíveného místa připojí razítko a podrobnosti z výletu. Součástí vizitky je čárový kód, díky kterému bude vytvořen váš osobní přehled navštívených míst s internetovým účtem. Deník si koupíte jen napoprvé, další vám již zašlou zdarma. Pro dospělé je to přehledný seznam vzpomínek, pro děti motivace k výletu. Protože orazítkovat si deník, celé ruce i čelo je prostě zábava.

Vytvořeno: 13. 3. 2017
Poslední aktualizace: 14. 3. 2017 04:33