Nové parkoviště pro občany naší městské části

Kousek od nádraží Uhříněves vznikne nové parkoviště. Přípravu výstavby si vzal na starost místostarosta Prahy 22 Jiří Knotek, který pro projekt vyjednal dotaci na Magistrátu hlavního města Prahy přesahující částku 11 milionů korun, naše městská část bude hradit pouze projekt a studii. Podle místostarosty Knotka je klíčové, že všech osmdesát nových míst bude určeno primárně místním, nepůjde tedy o záchytné parkoviště pro Středočechy. Podrobnosti ve videu.

Kousek od nádraží Uhříněves vznikne nové parkoviště. Přípravu výstavby si vzal na starost místostarosta Prahy 22 Jiří Knotek, který pro projekt vyjednal dotaci na Magistrátu hlavního města Prahy přesahující částku 11 milionů korun, naše městská část bude hradit pouze projekt a studii. Podle místostarosty Knotka je klíčové, že všech osmdesát nových míst bude určeno primárně místním, nepůjde tedy o záchytné parkoviště pro Středočechy. Podrobnosti ve videu.

Datum vložení: 26. 4. 2018 13:54
Datum poslední aktualizace: 19. 9. 2018 17:16